Woombie. Máte zkušenost?

j.a.n.u.s.
6. pro 2010

Ahoj holky, narazila jsem na tohleto

https://www.youtube.com/watch?v=elJIM_XBTNA

a zdá se mi to skvělé, máte s tím osobní zkušenost? 🙂

j.a.n.u.s.
autor
6. pro 2010

Dost jsem se bála času, kdy se dítě začíná samo otáčet...a nemohlo by pak použít ručenky, aby se neudusilo...ale je to jednoduché. Když se začne otáčet, nechávat ho v kokonu jen po dobu usnutí, a pak ho uvolnit.

Maminy řešily jak dlouho nechávat v kokonu a že pak miminko musely "odvykat" z kokonu....ale nejlehčí verze je přejít rovnou na spací oytel, tak okolo devátého měsíce 🙂

Fakt to nikdo neznáte???

j.a.n.u.s.
autor
6. pro 2010
https://www.youtube.com/watch?v=Xyh1nOyPTTA


lépe viditelno... 🙂
a rozdíl mezi normoš zavinovačkou a Woombie je ten, že miminko se může pořád hýbat-nebrání mu to v pohybu 🙂

boruuvka
6. pro 2010

Já to neznám, ale kdybych do toho zavřela svojí cácorku, tak teda neusne. Jsou děti, které potřebují na zklidnění takhle uvázat, ale jsou zase jiné, které potřebují volnost. Moje patří do druhé skupiny. Takže pokud uvažuješ o koupi pro své další mimi, počkala bych až jaké bude 🙂

nikka.vo
6. pro 2010

Vypadá to super, ale já mám nějakej blok a vadí mi svému dítěti bránit v pohybu, přesto, že mu to vlastně pomáhá lépe usnout. Mám pocit že ho trápim 😅 😅 😅 Ale určíitě je to super!

mmmk
6. pro 2010

@j.a.n.u.s. Jani, kamaradim s dulou a ona mi doporucovala kokon nebo zavinku prave kvuli tomu, ze maly sel ven akutnim cisarem a potrebuje ten tesny prostor. Ale rikala, ze balit jen tak, aby se mohl pripadne vykopat. Ono se taky rika, ze kdyz spi miminko s rukama nad hlavou, ma volnejsi hrudnik a lip se mu dycha. Mne teda prijde lepsi normalne zavinovacka. Nas prcek spi snad od dvou mesicu na brise a na pytel se mi ho dodnes nepovedlo naucit 😅

j.a.n.u.s.
autor
6. pro 2010

Ja sve prvni taky nemohla nechat (instinktivne) ve spacim pytli....presne jak pise nikka...ale prave, ze tady u toho se nezamezuje pohybu. Ten matros je velice natahovaci a stahovaci, jakoze to "obejme" to miminko, ale nebrani v pohybu jako obyc zavinovacka....ale musim dat za pravdu boruvce-pockat az jake bude mimco 🙂

Jinak jsem z toho fakt nadsena 🙂

nikka.vo
6. pro 2010

@j.a.n.u.s. já jsem divná, i přesto že se v tom může hýbat bych z toho měla divný pocit 😅 Jsem měkká 😅

j.a.n.u.s.
autor
6. pro 2010

@nikka.vo nejsi 🙂 to je na mamine, podle intuice 🙂 , ja mam treba uchylku na rifle pro male miminka-nikdy bych to nedala :/ tak malemu miminku, kvuli kuzi a muze mi kdokoli vysvetlovat a ja se nedam :D

negrita
16. bře 2011

Ahojky jsem zástupce této firmy a není problém se domluvit na obchůdku nebo kdyby jste cokoliv potřebovala vědet o zavinovačce,ráda vám zodpovím díky Eva

rendy17
27. dub 2011

@j.a.n.u.s. Ahoj, zavinovačku Woombie jsme si objednali a Emička v ní teď krásně spinká🙂. Své dvě starší děti jsem nezavinovala, tak mne nenapadlo,že to bude třeba. Nicméně i přes moji nedůvěru musím uznat,že to funguje. Pořídili jsme si zavinovačku Miracle od Red Castle a já doufala, že úderem 3. měsíce nebude zavinování třeba🙂. Ale je a mne trhalo srdce jak řvala, když jsem jí zavinovala ručičky k tělu. Proto jsem se pídila po něčem pohodlnějším a jsem já i Emča s Woombie spokojeny. Je ale pravda, že dopředu si jí nepořizuj, mimi jí třeba nebude vůbec potřebovat.