Zapůjčení monitoru dechu na mladatko.cz, máte zkušenost?

dandellaii
19. srp 2013

Včera jsem přišla na to, ze monitor dechu se dá i půjčit. Našla jsem webové stránky mladatko.cz kde ho půjčují. Máte někdo a nima zkušenost? Nebo kde jste si pujcovali monitor vy? Popřípadě kde a jak jste byli spokojení? 😉
Děkuji za reakce

speedygon
19. srp 2013

Zdravím, spíš se vyplatí koupit použitý, který případně potom prodáš...to zapůjčení vyjde o dost dráž ☹

lumanima
19. srp 2013

@dandellaii Ahoj, nevím kolik stojí zapůjčení, ale vím, že např. v porodnici v Příbrami je půjčují. A z porodnice bych neměla obavy, protože to určitě kontrolují.Takhle přes net nevím, asi bych měla obavu, aby ho přede mnou nemělo x maminek a žádná následná kontrola. Já měla teda nový Babysense II a byla jsem max.spokojená.

lv
19. srp 2013

to vyjde draho, když si koupíš bazarový, který prodejce nechá zdarma otestovat u výrobce, tak máš jistotu, že je funkční i použitý. Tedy vím, že to tak jde u Jablotronu, Nanny jsem nechala testovat, stálo mě to pouze poštovné tam, do týdne byl doma i s potvrzením plné funkčnosti. Sama bych i nechtěla prodávat věc, která třeba nemusí na 100% fungovat.

zzuzinda
27. srp 2013

POrodnice půjčují monitory. My si ho koupili, máme Nanny a teď ho budeme prodávat.

vrtelka
7. zář 2013

Mi jsme si půjčili monitor dechu u sluníčko.cz hned druhy den nám ho poslali a za pul roku by měli poslat ppl na vyzvednutí doprava byla zdarma a půjčovné 900kč ,ale naše pojištovna hradí 800,-kč tak,že nás to na půl roku vynde na 100,-kč.

gepe
7. zář 2013

@dandellaii zkusenost nemam, poridili jsme novy vlastni. Avsak pokud si budes pujcovat ci kupovat pouzity, tak si ohlidej aby byl zkalibrovany 🙂