Závadný spací pytel z IKEA

sue24
24. čer 2008

Ahoj holky, neviem, ci ste si vsimli, preto davm do pozornosti, ze spaci pytel z IKEA je zavadny! 😠
Viac sa docitate na :

http://www.ikea.com/ms/cs_CZ/recall/recall_barn...

my ho tiez ideme vratit. 😒

skuli
24. čer 2008

Taky jsem to četla.Je to hrůza,člověk má strach cokoliv koupit.A ta IKEA to poslední dobou pěkně hrne. 😝

minea
24. čer 2008

Taky ho máme. Až budeme mít cestu do ikea, tak ho vrátíme, zatím ho budu normálně používat. Je potřeba to brát jako preventivní opatření ze strany prodejce - z 1200 prodaných kusů 2 zákazníci tuto vadu reklamovali, nejde tedy o akutní ohrožení. Pokud by se zip rozbil, stalo by se to pravděpodobně při zapínání nebo rozepínání, asi ne v noci ve spánku. Ale tím to nijak nezlehčuju, je dobře, že na to Ikea upozornila.

kachnicka01
24. čer 2008

ahojky, my ho taky mame, díky, že jsi napsala 🙂

sue24
autor
24. čer 2008

ja si tiez myslim, ze nic hrozne sa nedeje, ale radsej som to tu napisala, mne je to tiez luto, lebo je velmi pekny, ale pojdeme ho vratit...

kacka.va
25. čer 2008

no já bych si osobně zip vyměnila sama, takže se nedivím, že to reklamovali jen 2 lidé, ostatní mohli postupovat jako bych to udělala já 😉.

gabca1
25. čer 2008

máme ho taky, ale nemáme účet tak snad nám vrátí penízky... Je dobře, že na to upozornili.

lavazzza
25. čer 2008

gabco říkali že to vrátí i lidem bez účtenky 😉

gabca1
25. čer 2008

lavazzza - tak to je dobrá zpráva 🙂

ivanky
25. čer 2008

Ahojda!Taky jsme tento spacák dostali hned jsem to šla zkontrolovat a zip vypadá že drží dobře!já ho stejně v tahle vedrech moc nepoužívám tak až přijede ségra tak jí ho dám at ho zkusí vyreklamovat!A kdyby ne tak taky nechám ten zip vyměnit !

kristi
25. čer 2008

jedna spatna serie nedela z Ikei spatnou firmu, jsou jedni z mala, kteri na to upozorni, vyrobek stahnou a vrati vam penize

cazadora
25. čer 2008

kristi naprostej souhlas včera sme zrovna s manžou říkali že jsou jediný, kolik vadnejch výrobků koluje v oběhu a ikdyby na ty firmy uhodila čoi nebo bůh ví kdo tak tak 90% z nich bude zatloukat

sue24
autor
25. čer 2008

presny suhlas...ja tiez nedam na IKEU dopustit....kazda ina firma by najskor zatlkala a nevratila by bez uctenky nic....navyse je to jediny obchod, ktory je do takej velkej miery prisposobeny rodine, a malym detom...... 🙂

kachnicka01
26. čer 2008

taky souhlasim, IKEA je uplne super 🙂