Zavinovačky Lodger Wrapper. Máte zkušenost?

scheilaa
17. led 2010

Ahoj,chtěla bych si pořídit zavinovačku Lodger wrapper 2v 1,které jdou použít i jako deky.Nemáte některá zkušenost?Nejsou zrovna levné,ale materiál myslím za to stojí.Jen nevím,zda bych si měla pořídit cotton,která je jen do 5měs. a letní nebo fleece,ta už je do tří let.Ale to už zase v zimě zavinovačku moc nevyužiju,to už budu mít prcka ve sportáku.Nebo co myslíte maminy?

verisek
17. led 2010

ahoj, ja mam v planu ji taky koupit, asi tu mensi variantu, kamoska ji ma, pouzivala ji do kocarku misto deky a pak do ni malou i zabalila, moc mi ji doporucovala.. sice nejsou levne, ale myslim, ze se vyplati, ted si koupila i fusak na zima a pry je taky paradni

scheilaa
autor
17. led 2010

No já bych si nejradši koupila i ten fusak a obě deky,mají krásný barvy🙂Ale je pravda,že my na léto asi využijeme ty letní,na zimu už je asi do zavinovaček dávat nebudeme.Koukám,že máme termín kousek od sebe🙂

verisek
18. led 2010

jojo, taky ted koukam, ja se taky rozhodovala mezi tou mensi a vetsi, ale asi pujdu do te mensi, do barvy lagoon, jelikoz cekame kluka 🙂

ivika18
18. led 2010

Taky se mi wrapper strašně líbí a taky nevím, který. Ale asi spíš taky ten cotton. Jenom jsem ho neviděla ve skutečnosti a podle fotek na netu nemůžu poznat - to je uvnitř bavlna a zvenku fleece, nebo celý bavlna? Nevíte někdo? díky

verisek
18. led 2010

u cottonu je vsude bavlna, i ten vnitrek maji moc hezky udelany..

ivika18
18. led 2010

verisek, díky, mi to právě podle těch fotek připadlo zvenku chlupatý jak fleece, tak mě to zmátlo

scheilaa
autor
18. led 2010

Já ji viděla ve skutečnosti,uvnitř je bavlna a navenek samet nebo něco takovýho.Viděla jsem tu fialovou barvu a je fakt úžasná..A na obrázku se mi líbí ještě ta čevená..

verisek
19. led 2010

cervena je moc hezoucka, jsou fakt krasny vsechy..
nevite jestli se prodavaj v kamennych obchodech? ja je videla jen na netu..

ivika18
19. led 2010

verisek, určitě se prodávájí, když mají bunker, ten jsem před Vánocema zahlídla, tak snad bude i wrapper, ale tehdy jsem se na to nějak nezaměřovala.

xxksena
19. led 2010

ahoj, my ji mame a jsme moc spokojeni. balim doma, pouzivam i jako deku. mame bavlnu, je moc prijemna. doporucuju!!!!! máme i lodger bunker fusak a taky velká spkojenost. 😎

xxksena
19. led 2010

my mame sedivou, je to takovy mysi kozisek a mame ji z netu 🙂

domika007
14. bře 2011

nejaka cerstva skusenost s touto zavinovackou? 😕

wenluxima
6. pro 2011

@xxksena
@scheilaa

Prosim o pomoc. Muže mi někdo změřit délku zavinocky wrápper bavlna na šikmo i vodorovně ?