Zkušenost se závěsným lůžkem v cestovní postýlce

jessicaa
27. zář 2017

Ahoj holky, prosím, nevím kde přesně se mám zeptat, ale potřebovala bych vědět, zda někdo má zkušenost, že dokupoval k cestovní postýlce závěsné lůžko pro miminko, drží to dobře? Nehoupe se to? Koupit na to matraci ještě, že? A jde tam přidělat postýlkový mantinel? Je to vhodné jako denní spaní pro novorozeňátko? Děkuji moc!

borovhan
27. zář 2017

Dobrý večer...my jsme to závěsné lůžko měli už u postýlky.....ted ji používám na třetí dítko a drží to v pohodě.Akorát jsem na to koupila normální matraci do dětské postýlky...pevné to není houpe se,ale mě to třeba vyhovuje u uspávání, že malého uhojdáme.Postýlkový mantinel na cestovku mít nemusíte, nejsou tam šprušle a boky jsou měkké. Já mám normální postýlku v horním patře v ložnici..tam spí v noci a přes den je v cestovce.

jessicaa
autor
27. zář 2017

@borovhan Dobrý večer, děkuji. Houpe se to moc? Ty mantinely si tam spíš chci dát pro to, ať to není takové tmavé.

borovhan
27. zář 2017

Malýmu budou 4 m a sám to nerozhoupe....při uspávání do toho drckám kolenem aby se to houpalo....myslím že to je stejné jako normální postýlka když tam dáte kvalitní matraci.

jessicaa
autor
27. zář 2017

@borovhan Děkuji, takže samo se to nehoupe? S kvalitní matrací to bude pevné a neprohýbá se to? A myslíte že tam půjdou přivázat ty mantinely? Děkuji

horymili
27. zář 2017

@jessicaa take mame cestovni postylku i se zavesnym luzkem...vklada se do toho ta matrace co je k postylce takze se to neprohyba a na to mame dokoupenou 5cm matraci...je to prima doplnek 😁

jessicaa
autor
27. zář 2017

@horymili Děkuji moc. Houpe se vám to lůžko?

horymili
27. zář 2017

@jessicaa jen kdyz houpu ja sama...kdyz tam je dite tak se pohoupne jen pokud se dite nejak prudceji pohne...tak je to latka vyztuzena kovem a zpevněná matraci, neni to drevena tvrda postylka 😁

horymili
27. zář 2017

@jessicaa na to houpani se ptate protoze vam to vadí nebo chcete aby se to houpalo?

jessicaa
autor
27. zář 2017

@horymili spis vadi 🙂

horymili
27. zář 2017

@jessicaa a proc?...miminka se preci davaji do kolebek a houpaji se, nebo takove ty zavesne hojdavaky...