Zkušenosti s postýlkou Gulliver Ikea

ivanka5
3. pro 2011

Moc se mi líbí a nevím jestli je to správná volba či ne.

ivanka5
autor
3. pro 2011
stelca
3. pro 2011

Ahoj mi sma ju mali ale prirodne drevo,maximalna spokojnost 😵 😵

parvitas
3. pro 2011

@ivanka5 kamaratka ju má a sú spokojní...

ined77
3. pro 2011

@ivanka5 🙂 ..taky máme, ale v přírodním a je fajn 😉 .

nice202
3. pro 2011

vyzera normalne

milankovazuzana
4. pro 2011

@ivanka5 Ahoj, máme ju i my v prírodnej farbe, kúpili sme si do nej aj matrac v Ikea-na tom odporúčam nešetriť, to je základ.Sme s ňou veľmi spokojní.

mirkita
4. pro 2011

@ivanka5 a co ocakavas od postielky? my ju mame, presne tu bielu a je to klasicka postielka...len sme si ju prisposobili tak ze bocnicu mame jednu stale dole, uz od narodenia maleho a postielka je prirazena k manzelskej posteli...ak to tak chces spravit, tak to chce sikovne ruky, treba to mierne prisposobit
inak jej nemam co vycitat, proste postielka...ja som len chcela nech nema ostre hrany, ma nejake osetrenie aby na nej neostavali odtlacky a nech sa da vybrat bocnica....a toto vsetko ma
matrac mame tiez z ikea

bobocka
5. pro 2011

my ju mame a maly v nej spava stale a ma 26 mesiacov 🙂 presne v bielom.akurat tu bielu maly trosku ohryzol dokola a vidno pod tym natural drevo 😅 ale max spokojnost s postielkou 🙂 cenovo velmi pristupna a dobra 😉

zzuzana82
5. pro 2011

my mame ,ale tu hensvik a ja som spokojna 😉

ivanka5
autor
5. pro 2011

@mirkita Očekávám kvalitu. Jedna maminka mi právě postýlku nedoporučila. Že ji měla a začaly ji vypadávat šprušle a šíleně na ni nadávala....

skajana
5. pro 2011

@ivanka5 My ji máme a taky spokojenost 🙂 postýlku jsme vybírali docela dlouho a prošli jsme asi 6 obchodů a z toho co, co jsme viděli byla tahle jasná volba - perfektně drží, nikde se nic nevyklá/nevrže ani po zhruba roce a půl a to v ní dcera občas dělá pěknej vyrvál...jinak proti ohlodávání se dají dokoupit takový chrániče 🙂

nat28
15. pro 2011

Rozmyslame nad touto postielkou, no podla obrazka sa mi zda, ze nie je prisposobena na prirazenie k manz. posteli. Jedna poloha je prilis nizka a ta druha zas prilis vysoko. Takze mala by nebola ani priblizne na nasej urovni. Alebo sa mylim? 😕

erikams
24. led 2013

neviete aku ma nosnost ta postielka? posadi sa na nu aj dospela osoba?

erikams
24. led 2013

myslela som postel 160X70cm, pytam sa na jej nosnost

jasminet
24. led 2013

my tuto bielu mame na chalupe - po dcere, teraz tam v nej spava syn a sme spokojni. kvalitna za lacny peniaz...

lukjak
6. led 2016

tato postýlka vyšla z 13 testovaných uplně nejlépe 🙂 takže směle do ní 🙂

stastina
28. led 2016

take jsem slysela, ze vysla z testovanych nejlepe... bohuzel dTest umoznuje nahlednout do vysledku jen registrovanym uzivatelum (po zaplaceni predplatneho), takze jsem nic blizsiho nevyzkoumala...