16měsíční dítě. Puberta nebo co to je?

23. únor 2022

Ahoj všem💁🏽‍♀️ Klárce je 16 měsíců a vůbec nevím co to má za období ale lehce ji hrábne občas 😆 Př. dnes ráno si vzala hřeben a hrála si s nim a z ničeho nic ji chytne nějaký rapl jak bych to jen popsala a hodí s nim na zem a začne se vztekat. Tak ji ho dam zpět a ona se zase chvilku cese třeba a zase mrskne ho přes celou místnost sedne si a začne rvat, pak si ho vezme a opět.. 🙄 já vůbec nevím co to je a pak to dohání k tomu ze začne i rvat a brecet hystericky, nechápu 🤨 tak ji ho vezmu uklidim a to je řev snad přes cely barák.. vratim ji ho a opět s nim svihne a sedne si a začne se vztekat.. nevíte co to je?

jjasmina
23. únor 2022

To je období vzdoru a vzteku 🤣

autor
23. únor 2022

@jjasmina Já se picnu😅 ale nevím co ji hrabe… proč tu věc haze na zem a začne silene vyvadet 😀

jjasmina
23. únor 2022

Na to jsem taky nikdx nepřišla, přešlo to

vladienka
23. únor 2022

No proste obdobie vzdoru 🤷🏻‍♀️ Normalka

merope
23. únor 2022

Vítej v klubu matek batolat. Ve 3 letech si budeš možná říkat, kdy to konečně přestane 😀.

michaelarousova
23. únor 2022

Obdobi vzdoru…hodne stesti😂

autor
23. únor 2022

@michaelarousova dekuju holky😀 takže s tím nemám šanci bojovat😀

michaelarousova
23. únor 2022

S tim si projde kazde dite ☺️Nekdo mene nekdo hodne..nam to celkem rychle preslo😂 bez nejakych extra velkych scen

autor
23. únor 2022

@michaelarousova u nás je to naštěstí v pohodě venku, v obchodě a tak😅 ale doma se vším hází a má nervy 😀😁