Jsem nešťastná máma….Přejde toto období?

23. kvě 2022

Ahoj všem… předem se omlouvám za anonym…

Jsem strašně nešťastná… dcera 2 roky furt a furt řve, kňourá, vzteká se a hlavně vůbec ale vůbec neposlouchá…. I když ji řeknu něco mile nebo na ni zařvu nic neposlouchá…. Já nevím příklad - strkala ruce do zásuvky (mám tam zástrčky) 4x jsem ji řekla “Nee, tam ručičky nedáváme, udělalo by to bebí” a ona? Začala řvát a vztekat se.. vzala jsem ji ruku říkám “pojď jdeme se podívat tady” a ona? Řev a jeste se se mnou přitahovala… furt a furt opravdu jen řve, nemám vůbec naladu, jsem už jen co se vzbudim podrážděná a mám pocit ze na ni jen a jen rvu.. nemám chuť vůbec na nic… nejradši bych ji neviděla, fakt mě vytočí už kazda blbost… prejde toto období? Co na to? 😪 K.

tahejhula
26. kvě 2022

@sylvka to jsi mladší než já, skoro mám dojem, že to tady snad každý. 😆

sylvka
26. kvě 2022

@sayast jo přesně. včera to teda bylo děsný.holce konci šestá nemoc,takže už asi týden spim cca tři hodiny v noci.uz se to ale lepší.takze včera pěkná chvilka ( konečně jako ) a v nejlepsim holka vzhůru 😭a úplně vzhůru .... Bylo půl desáté,usnula v půl jedné. Úplně jsem se zhroutila ( manžel má naštěstí trpělivost) ,copak teď tři roky budu fakt jenom kojit,prebalovat a prat? Ani ta dementní čtvrthodinka ....nic prostě. Někdy si říkám,čeho jsem dosáhla,pomalu ve čtyřiceti ? 😵 Ségra podniká,brácha staví a buduje kariéru v reklamě a já drepim v podnájmu a utírám blití.... Což by mi snad ani nevadilo,ale ten věčnéj rev ! Z toho je mi úplně zlé.

sylvka
26. kvě 2022

@tahejhula aha 😄😄😄😄no neboj ,fyzicky jsem tak na sedesat

tahejhula
26. kvě 2022

@sylvka ale tak to já někdy taky. 😆

veronikav31
26. kvě 2022

@sylvka šaty nemusí stát 2 tisíce. I pěkné šaty se dají pořídit hodně levně,i nové. Tak to by bylo hodně brzo na menopauzu, mě začala v 38, letos mi bude 40.

veronikav31
26. kvě 2022

@sylvka já už 3 hodiny spánku v noci jedu už 6 let... naštěstí už další dítě nebude, takže,když děti večer spí,tak se učím na účetnictví.se starší dcerkou jsem si teď odbyla neštovice ze školky,mejdan do tří hodin do rána, naštěstí jen dvě noci,do toho syn a školka-nastesti existují na kruhy pod očima korektory 🙈 bez toho z domu nejdu aby se mě někdo nelekl a kafe.je to někdy mazec. Teď čekáme zda nebude mít i mladší syn neštovice,ať je to při jednom.

kikisa311
7. čer 2022

Jako bych četla popis své čerstvě dvou a půl leté dcery. Už sem někdy fakt na dně 😒. Vůbec nic na ní též neplatí. Zvýšení hlasů, plácnutí, prostě vůbec nic. Totálně mě ignoruje. Můžu třeba dvacet krát opakovat ať toho nechá a ona nic. Plácnu přes ruku a ona se směje a říká ještě 😩. Už si nevím rady. Když u nás někdo je na návštěvě třeba s děckama tak je to hrůza. Malá zlobí a vyvádí ještě víc. A neposlechne nikoho😒. Kdo tohle nezažil opravdu nepochopí. Zakladatelko, soucítím s tebou a určitě v tom nejsi sama... já si kolikrát říkám že snad takové zlobivé děti nikdo nemá 🙈. Je jak uřvaná ze řetězu. Pořád někde skáče, vymýšlí a když se jí pokusím zákazat tak hned vztek, a řev... Ještě se zeptám jestli si náhodou neobjevila něco co by na ni platilo? Snad tohle příšerné období přejde brzo 🙏🙏🙏

autor
7. čer 2022

@kikisa311 Přejde určitě! Ženský měly naprostou pravdu - nervní máma tak i dítě. Já s malou chodím teď denně buď dopoledne nebo odpoledne tak na 3 hodiny na hřiště, ona si blbne s detmi a já kecám s maminkami, strašně vypnu. Zjistila jsem kde je problém a to domov, nebaví mě to doma.. to furt řve a nudí se, ale na procházce a venku je úplně jiná, tak i já jsem pak plná energie. Bude lépe❤️❤️🍀

kikisa311
8. čer 2022

♥️♥️ moc ti děkuju za podporu. Ono je opravdu člověku hned líp když ví že v tom není sám a že i daldit maminky mají podobné problémy...a asi máš pravdu v tom že děti z nás cítí třeba tu negativitu a chovají se stejně 🤔.... No třeba včera malá zase tak zlobila. Vůbec mě neposlouchala co říkám. Všude lozila, skákala. Byla u nás návštěva s holčičkou která je jen o 3 měsíce starší. Ale ten rozdilt. Sto a jedna. Jejich malá si hrála a naše malá jen lítála😒. To když vidím tak je mi do břeku. A nedokážu jí srovnat. .a když si s ní venku tak posloucha? Naše malá ani venku. Chvilku si hraje na hřišti, jrnze pak začne utíkat pryč. Za ruku se vůbec nedá vzít. Jen se vzteká a řve. A odcházíme se scénou 😭

autor
8. čer 2022

@kikisa311 To mě moc mrzí, naštěstí zatím tohle malá nemá.. hraje si dobře, to ano.. ale já si zase nenechám skákat po hlavě, když mi venku tohle předvede, že ji řeknu jdeme a chytne hysterický výkyv, tak ji čapnu a dám do kočáru a nebo ji nechám řvát.. tohle jsem udělala asi 3x když to na mě zkusila a už to nedělá, protože ji je to prd platný