Noční plakání. Jak řešit?

verucermi
4. čer 2022

Ahoj Klárko, maminky. Jdu si pro řadu nebo pomoc... Máme doma 9 měsíční holčičku. Od malinka krásně spinkala celou noc. Teď je tomu 14 dní, tak máme problém v noci se spinkánim. Usneme krásně, ale cca za 4 hodiny první pláč. Dám dudlík, nebo napít cajika a spinkáme dal. Takto je to třeba 5x za noc a nad raném, šílený pláč, neutesitelny, tak si ji vezmu do postele a tam co chvíli pláče, usne, pláče, usne, pláče a takto dokola. Ale přitom má zavřené očička. Setkal se s tím někdo? Mám strach, že ji něco bolí. Zoubky nám vyrostly další dva horni v pondělí, spodní máme. Někdy se stane i přes den, že usne a hned začne plakat. Zase usne a zase začne plakat. Přišlo mi to, jak kdyby se kdyby měla strach usnout. Děkuji za pomoc a za odpovědi. Veronika

i_vet2
4. čer 2022

Můžou být zoubky, špatné sny, děsy, bolest bříška ... Zkusila bych ty zoubky i v noci namazat calgelem nebo homeo camilii dát a uvidíte , pokud pomůže jsou to zoubky☺️ já dala kolikrát i nurofen v noci když jsem si nebyla jistá pláč byl bolestivý tak jsem mu chtěla nějak pomoct

verucermi
autor
4. čer 2022

@i_vet2 děkuji moc. Zkusím camelli. Spíš, že to trvá už 14 dní, a jsem z toho špatná. Říkala jsem si, že se třeba uklidní u mě v posteli v náručí, ale spinká a i přesto brečí... Nevim jak ji pomoc. Přes den je zlatíčko usměvavé, směje se...

veroniqess
4. čer 2022

Vzhledem k věku bych řekla, že se jedná o překotný vývoj a v noci zpracovává zážitky ze dne plus se mozek dál vyvíjí. Synovi to začalo také v 9 měsících, měl to dlouho, začal spát s námi v posteli. Ne že by to přešlo, ale já se vyspala aspoň 😃 Po pár měsících se to zlepšilo, ale občas se stane i nyní (skoro 2 roky).

verucermi
autor
4. čer 2022

@veroniqess děkuji za uklidnění. Ano, taky ji máme v posteli, ale někdy je to opravdu hrozný. Teď jsem zrovna hodinu a půl uspavala, šílený pláč,...