Psychicky v pr….

9. bře 2023

Holky, ja uz nevim komu se sverit.. chlap me nepochopi, spis se mi vysmeje. Jde o to, ze mam syna ma 2roky. Na vikend ted co byl, mel byt u mamky. V patek super, v sobotu jsem mela mit firemni vecirek (brigada kde delam uz 10 let). V sobotu kdyz jsem byla na vecirku mi psala mamka, ze syn ma teplotu. Tak jsem se sebrala a jela k ni za nim. Vlastne jsme s mamkou do pondelka nespaly. Byl to mazec.. Chlap si uzival na party a behem noci mi 5x napsal co maly. To je fuk, proste jsem od soboty zavrena doma. A kolabuje mi mozek.. syn je proste vztekly, zly a agresivni (uz delsi dobu)a ja uz nevim jak dal. Nikde to nevidel. S chlapem to mame na hovno, ale nebijem se😂 bije mne, psa. Hazi s vecma.. vysvetluju hezky, oplacim.. snazim se vselijak. Jsem typ co nesnasi agresi a toto nedavam. Dnes jsem asi 5x mela zatmeni pred ocima a chtela odejit a nechat ho v baraku samotneho. rvala jsem po nem nepricetne a dostal i na zadek (malo). Pak me to samozrejme mrzelo a rekla jsem mu ze to maminku mrzi ale ze jsem taky nemocna a unavena a uz nemuzu. Nezabralo to😄 dnes vubec nespal ani pres den a zacly mi silene ataky. Mela jsem pocit, ze umru. No vstala jsem a snazila si s nim hrat at na to nemyslim.. pocit, ze by tu zustal sam a ja se slozila bylo mi zle z toho..🙈do toho se rozhoduju co v budoucnu buudu delat. Jaky kurz atd.. protoze mi konci rodicak v zari. Syn musi do skolky a ja mam i deprese z toho jak to bude zvladat a ze nebudu s nim.. financne to jinak udelat nejde. Chlap ma hypoteku a stavi barak.. je to tezko vsechno.🙉

bara88
9. bře 2023

A z čeho vlastně si na nervy?protože to,že je dítě nemocné když to člověk nejméně potřebuje ,se prostě stává. A až začne chodit do školky tak to možná bude ještě horší .to že dítě zlobí je taky normální,určitě je i hodný nebo ne?snaž se hledat i pozitivní věci a možná ti bude lépe

jancazao
9. bře 2023

Přesně tak, 2 roky je to děťátko zlatý... Bohužel, bohudík, roste a s tím i projevy určitých povah. Taky může mít období vzdoru.
Drž se a snaž se dělat všechno co nejlíp.

lentilkah
9. bře 2023

Pusobi to na me, ze mas proste blby obdobi, tak vidis vsechno cerne. A blba nalada matky se zakonite prenasi na dite. Zase bude lip 🍀

garfa4
9. bře 2023

Souhlasím s tím blbým obdobím. Dcera má asi opožděné období vzdoru, do toho je věčně doma nemocná, místo toho, aby chodila do školky. Hledám práci, zatím mě všude odmítli. Jsem i z toho dost na nervy, jsem s malou sama, výdělek potřebuji. Bohužel taky dost řvu, jelikož malá vyvádí neskutečný věci. Samé starosti, žádné radosti, to se na člověku prostě podepíše. Ale je potřeba věřit, že je to jen opravdu blbé období a brzy bude zase lépe. Držím palce, ať se tam u vás stane co nejdříve.

janule0123
9. bře 2023

U nás třeba čím je větší tím lepší… co mluvi (až ve 3) ubylo vztekani a řevu, vím kolikrát co je špatně, jde je problém 😎 bála jsem se školky, kvůli tomu nemluveni … nakonec super, hodně ji to dava, je tam už i spokojena … samozřejmě na startu nějaký breceni, ze tam nechce, ze chce byt se mnou.. do práce jsem se musela vrátit, jiná cesta nebyla … já jsem taky klidnější, svým způsobem si v praci odpocinu… dva roky doma je náročný na psychiku .. takže nejaka krize sem tam přijde …

autor
10. bře 2023

@janule0123
@garfa4
@lentilkah
@jancazao
@bara88
Ženy, moc děkuji za tak milá slova a podporu, ze v tom nejsem sama. Janule, myslim, ze u nas je casto problem presne v tomto, mluvi Hebrejsky a pak se neumime domluvit. On je z toho na nervy a ja taky. Minule obleceni jsme cekali v predsini asi pul hodiny zachvaty. Nechapala jsem a zkousela vsechno.. no nenapadlo me, ze kdyz furt roztahuje prsty na ruce a rve, ze chce rukavice 🤣🤣🤣 ono jak se oteplilo me to ani nenapadlo, no stacilo rict, Tobiku dneska rukavicky nepotrebujeme uz je teplo. 🤣On se uklidnil a odchazeli jsme bez rukavic a bylo ticho. 😄

martinka_33
10. bře 2023

Jeeee to jsou zase chytrý pindy chytrych matek 🙄 Ja se ti vubec, ale ani trošinku nedivim, že to nezvládáš 😭 Akorát nemam radu jinou, než to přežít... Vyroste z toho, potrvá to pár měsíců a možná taky let... Pro tenhle typ dětí je školka vysvobozením (hlavne pro rodiče). A nejhorší je když chlap neni s tebou a nepodpoří tě 😭 To je opravdu psycho pak, zažila jsem....

bara88
10. bře 2023

@martinka_33 jaké chytré pindy?

martinka_33
10. bře 2023

@bara88 víš co, jsem alergická na tvrzení že za chování dítěte může rodič. 80% dělá povaha dítěte, jen 20% muzeme ovlivnit výchovou, prístupem...

bara88
10. bře 2023

@martinka_33 a kdo tady píše že za to může matka?

bara88
10. bře 2023

@martinka_33 ale jinak si teda nemyslím že výchovou ovlivnis jen 20 %

lentilkah
10. bře 2023

@bara88 Asi mysli to moje- A blba nalada matky se zakonite prenasi na dite 😀

bara88
10. bře 2023

@lentilkah tak to určitě přenáší .však si nenapsala nic špatného

lentilkah
10. bře 2023

@bara88 Ja vim, ze ne 😀 Ale nic podobneho, na co by se dalo vztahnout - víš co, jsem alergická na tvrzení že za chování dítěte může rodič....jsem nevidela.