Vztekání dětí u oblékání. Zlepší se to?

klokanka31
14. kvě 2022

Taky se vám dvouleté děti vztekají u oblíkání? Naše si usmyslela že bude nosit jen overálky, nic jinýho. Ještě teda pořád chtěla nosit teplou mikinu a čepici (i ve vedru), to se mi povedlo už schovat,protože by se nám v tom smažila. Ale nic jinýho než overálky nechce. Snažili jsme se jí dát kalhoty,tričko, řev... Včera jsme jí nakoupili asi sedm nádherných princeznovských šatiček, sama si je i vybírala. Dneska jsme jí je chtěli oblíknout, mega řev, dobu brečela, tak jsme jí je museli sundat a dát zas overálek 🙄 myslíte že se to zase zlepší? Je mi to líto, loni v létě nosila šatičky bez problémů...

bohumilakupkova
14. kvě 2022

Určitě zlepší. To bude obdobím vzdoru u holčiček. Taky jsem řešila problémy s oblékáním kolem 2,5 let a naštěstí ji to ve 3 letech přešlo. Dcera chtěla všechno růžové a chtěla si taky vybírat, co si obleče. Když jsem jí to nedala, pištěla jako bych ji chtěla snad zabít, dupala, bouchala. Divím se,že na mě někdo neposlal OSPOD.🤣Teď už to vůbec nedělá. Celkově se scény kvůli čemukoliv zredukovaly. 🙂

sigyn
14. kvě 2022

U nás byl vždycky řev, když si měla nové oblečení vzít poprvé. Ale prostě jsem ji i přes teb řev oblekla a příště už byl klid.

guliii
14. kvě 2022

Zlepší se to také máme se synem tohle období. Ten by zase nejraději běhal nahý nebo v tričku od pyžama. Někdy je to opravdu náročné.

klokanka31
autor
14. kvě 2022

@sigyn To my jí taky oblíkli i přes řev, ale strašně nám brečela x minut, tak jsme jí museli svléknout, by se nám pláčem zadusila 😔

klokanka31
autor
14. kvě 2022

Tak jsem ráda že v tom nejsme sami 😊 Jako svým způsobem se nemusím divit, já taky nenáviděla když mě naši nutili do sukýnek, ale kdyby si ta naše aspoň oblékla kalhoty...