Změna spaní 21 měsíců + častější potřeba mléka. Může to souviset?

smajlishek
17. pro 2021

ahojte maminky, máte nekterá zkušenost, ze vaše ditko (21 měsíců)už spalo celou noc ( 2 měsíce) a najednou se zacalo budit kolem 3-4 hodiny. Hysterický řev a skkani v postýlce, párkrát pochtívala mléko, ale většinou ne. Dneska jsem ji to mlíko dala a usla, ale bez toho predchozi dny ne.

Zkoušela jsem vice utahat během dne.
Zkoušela jsem davat spat později i drive
Zmenu stravy pred spaním.

V posledních dnech chce i behem dne casteji mleko, ne jenom na svacinku 🙂

anejedna sebo UM ale o bezlaktozove mléko

Myslíte, že by mohla být nějaká spojitost, případně nemůže znacit castejsi potreba djtete po mleku něco?

Moc děkuji

Moc děkuji

aspie83
17. pro 2021

@smajlishek nerostou mu zuby? Starší se cca od dvou let začal v noci budit, plakat a chtěl mlíčko, začal hůř jíst a chtěl mlíko i přes den a rostly mu pětky... Což tedy trvalo snad půl roku, než všechny vyrostly. Od té doby zase ji a spí normálně 😉

smajlishek
autor
17. pro 2021

@aspie83 Nad tim jsem taky uvažovala je pravda ze to jsou jediné které dceři chybí🙂 Ale zatím tam žádné nejsou vidět. Mam totiž obavy aby si nezvykla na mleko a zase by jsme po nějaké době odbouravali...

aspie83
17. pro 2021

@smajlishek tak třeba to taky bude ono ☺️ já o jiných zubech u staršího skoro nevěděla, ale ty pětky daly zabrat.

leniczka23
17. pro 2021

Stopro stoličky, to je jak přes kopírák u všech dětí. Držím palce ať jsou brzy venku

smajlishek
autor
17. pro 2021

@leniczka23 Fakt? tak to by bylo super, tak snad se brzy ukážou🙂 Dcerku trapily vetsinou jenom špičáky🙂 Děkuji🙂

smajlishek
autor
17. pro 2021

@aspie83 Dobře, moc děkuji 🙂 Hned jsem klidnější🙂

leniczka23
17. pro 2021

@smajlishek i u nás, špičáky a stoličky, jinak ok. Syn tam měl úplně krvavé boule vždycky. Teď už nás čeká jen jedna poslední petka nahoře a máme to z krku, ale on začal se zubama pozdě první až na roce 😊

aspie83
17. pro 2021

@smajlishek není vůbec zač 😉 hlavně ať to máte brzy za sebou ☺️

smajlishek
autor
19. pro 2021

@aspie83 Moc děkuji za uklidnění🙂

smajlishek
autor
19. pro 2021

@leniczka23 tak snad brzy a dítko moc nepotrapí🙂 U nas stále žádné změny:D Se snad tesim víc jak na Vánoce až tam ty zuby uvidím a budu si moct s klidem říct bylo to zubama :D

95newmommy2020
22. pro 2021

Muže to být i růstové období.