10ti měsíční dcera skoro nejí. Máte podobný problém?

maddla
19. dub 2008

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo podobný problém, mám desetiměsíční holčičku a skoro vůbec nejí, je pravda, že vypije asi 400 ml Nutrilonu ale to je tak skoro všechno, obědy které uvařím doma sní tak tři lžičky a kupovaného o něco víc, jinak když jí dám jogurt tak si trošku zobne, přesnídávky nejí vůbec a jedíné co sní kromě mlíka je večer kaše.

bublina7
19. dub 2008

Maddla, my máme podobný problém. Malej je stále kojenej, ale kromě kojení zbaští taky maximálně kaši večer a jinej příkrm odmítá. Na lžičku mu nedávám, protože hned jakvidí lžičku začne prskat a je po jídle. 😝 Doufám, že se to časem spraví.

maddla
autor
19. dub 2008

No já taky doufám, je rto šílený, vždycky něco uvařím a pak to celý vyhodím a o to nejde, ale mám strach, váží docela málo, budu asi muset zavolat doktorovi i když nevím co mi na tohle může poradit ☹

bublina7
19. dub 2008

maddla koukám, že jsi z JH. Bydlíš přímo nebo v okolí. Já jsem z NB. Kolik je málo. My máme v 7 a půl měs. kolem 8 kg. S doktorem bych o tom určitě promluvila. Nic s tim nezkazíš a on ti poradí. 😵

ladek
19. dub 2008

Ahojky!Nam bude za 14 dni rok a take nejime ☹ Sni tak pulku rohliku a to jen vnitrek.Polevku 4-5 lzicek,vic do nej nedostanu ☹ Jablicko me ochutnava to same banan,presnidavka 😖 Lak.sestra mi radi at vydrzim,ze kazde detatko si rekne samo 🙂 Tak kojim,kojim a kojim 😝

cherub
19. dub 2008

U nás se taky nějak extra nejí, sní max půlku skleničky zeleniny, přesnídávky nebo jogurtu, večeři odmítá úplně. Zrovna v pátek mi doktorka říkala, že dokud kojím, tak ji nemám nutit, že pokud přibírá, je to ok 😵

ladek
19. dub 2008

My uz moc nepribirame,uz by mel zacit jist 😲 Mame 10kg to je pry celkem v poho.Mame brat v uvahu ze je predcasne narozeny 😉 a nespechat na nej

cazadora
19. dub 2008

holky moje natálka v6,5mesíci váži 5,5kg je to drobek, jí málo už asi od dvou měs vypije max 80ml a to někdy během dne jen dvakrát, z píkrmů sní jen maso s mrkví ze skleničky (začala jsem vařit ale to nechtěla tak sem zkusila skleničky) nechce žádný ovoce, nechce pít nic jinýho než sunar(od 3měs je na um protože moje mlíko nechtěla a to sem ho měla požehnaně na každé krmení 200ml v každym prsu(od 2měs sem odstříkávala nechtěla prso)a večer občas vypije trochu kaše můžu říct že sem někdy zralá na bohnice 😖

cazadora
19. dub 2008

a ve třech měsících sme leželi týden v nemocnici na vyšetřeních jestli jí něco neni nic jí nebylo teď se jede druhý kolo jestli neni nějaká změna plus dovyšetření jiných věcí.

ladek
19. dub 2008

my jsme byli na 7 mesicich hosp. v nemocnici pro nedostatek zeleza v krvi.Dostal transfuzi krve a ted ho stale sleduji 😲 Jidlo nechce tak jeste,ze bereme Maltofer 🙂

maddla
autor
20. dub 2008

Ahoj Bublina7, tak to jsme sousedky🙂 Malé je 10 měsíců a má 7,5 kg, ale není vyhublá je akorát a je k tomu docela vysoká, ale bojím se aby nezhubla nějak moc, zrovna dneska docela jí tak se to třeba prolomí🙂

sylvar
20. dub 2008

naše malá má někdy období, že ,,sežere,,2 jogurty naposezení,ale spíš nechce jíst, v noci vypije mlíko, to by se vzbudila co 2 hodiny,ale to už rušíme, pač se už chcem vyspat a samo malá se taky víc vyspí, když si osvojí nejezení v noci 😀
jinak třeba sní za den jeden jogurt 125ml,200ml mlíka, čtvrt banánu,nějakou křupku, zeleninu vůbec,ovoce jídávala, teď nechce,nějakou vodu a to je vše, na 11m dost málo,ale roste normálně, tak to dr neřeší

maddla
autor
21. dub 2008

Sylvar tak to jsme na tom skoro stejně, jak jí budeš odnaučovat na mlíčko v noci, když se vzbudí a má hlad, budeš jí dávat místo toho napít vody, myslíš že usne?