• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

15měsíční dcera je extrémní nejedlík

10. ledna 2017 
@josefina79 Přesně tak, je to p. Kejíková. My už k ní sice nechodíme, protože malá kouše, až na maso. Je pořád nejedlík, ale v tom nám asi nikdo nepomůže. Kejíkovou můžu jen doporučit.
20. led 2015 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jhoki zlatá jsi, moc děkuji za rychlou odpověď. Jak jsem psala, slyším na ní jen samé dobré ohlasy, i od maminek, co mají hodně postižené děti. Tak snad pomůže i nám.
A gratuluji ke kousání!
Sní už i rohlík nebo jablíčko?
20. led 2015 v 09:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@josefina79 Dostali jsme se k ní přes neonatologii v ostravské fakultce, super bylo, že jezdí na tamní rehabilitaci. Jabko mojí loupežnici problém nedělá, ale maso kousat nechce. Ono těžko se v ní vyznat, kouše i tvrdé věci, ale hlouposti a toho, čeho by se měla najíst, se nenají. P. Kejíková má sama 3 děti a jedno předčasňátko, takže dětem rozumí.
20. led 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bonavoxa prosim jaká je u vás situace nyní,? Syn také ve 4 nechce moc jíst, ve školce toho sní jak mravenec, nejhorší jedlík:disappointed:. Té energie co už člověk vyplytval na přemlouvání, motivaci,vyhrozovani:disappointed::disappointed:
4. zář 2016 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radapokec Ahoj, myslím, že stresovat nám nepomůže. Byli jsme i na gastru, tam doktor nic nenašel, prý pomalu počkat, až se to zlomí. Začala jíst víc potravin, suché rohlíky, ukousne aspoň sýrů a šunky, ovoce ji ráno namixuju, vařím ji poctivě několik hodin vývary. Ve školce sní polévku a jako druhé ji dají suchou ryzi nebo těstoviny, to sní. A já ji pak doma dokrmim třeba skleničku s masovozeleninovym prikrmem, to má ráda.
Do polévek přidávám hodně zeleniny, ale i červenou čočku, quinou,...
Podle doktorů nestrada, i železa má dost...a to nikdy nejedla a nerozkousala sama žádné maso. Mě za ty 4 roky vypadala půlka hlavy a zesedivela jsem.
Ono je to čím dál lepší, musíme být trpelive :wink: Kdyby u nás bylo jídlo jen jeden problém, tak by se mi ulevilo :grin:
1. říj 2016 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonavoxa ano, máš pravdu, my také neřešíme jen jídlo, například i málo pije, je citlivý, většínou doma i pořádný nervák, když něco nejde nebo není po jeho...... No nezbývá než vydržet a radovat se, že je máme takové jací jsou - naše originály.
3. říj 2016 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bonavoxa Ahoj, pročítám si diskuze o nejedlících, mám doma taky takového, je to neskutečný boj u pohádek a dělání divadla, absolutní averze na jídlo :frowning2: už jsem z toho hodně vyčerpaná... můžu se zeptat, jak pokračujete? Zlepšilo se to u vás s věkem?

Moc děkuju za odpověď!

Marta
3. led ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, syn první rok ve školce skoro nic nejedl, teď si ho chválí učitelky, zlepšil se. Nicméně že by byl nějaký jedlík to se říct nedá. Tak snad časem... Je mu 4,5 a váží 14,6kg. Měří 102 cm. Drobasek muj
10. led ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek