3 letý syn nechce jíst, potřebovala bych rady

hradkovka
21. únor 2013

Ahoj,potřebovala bych nějaké rady,už jsem ze svého syna zoufalá.Vždy dobře jedl,nebyly problémy,až teď asi poslední měsíc,nechce nic jíst,občas si dá ráno mléko a to je vše.nedostává bonbony,čokoládu,sladké nápoje......
Ve školce to sní,jelikož to vidí u druhých dětí,ale většinou mi pak učitelky řeknou,že zvracel....Když není ve školce tak nejí......Pomalu ubývá na váze,tak mě to znervozňuje,vím,že když bude mít hlad nají se,ale kdy to bude? Moc děkuji za rady.........

honzulka
21. únor 2013

asi bych to řešila s dětskou doktorkou..mně kluci taky s jídlem zlobí,ale co jim chutná tak jedí...a pokud ti syn ve školce jí a pak zvrací...jak dlouho to vůbec trvá?Zvrací pravidelně po každým jídle tedy po svačinkách i obědě?Je to těžký...prodává se Nutridrin,který má nějakou výživovou hodnotu,ale nevím,zda je i pro tak malé děti...Taky zkusit bádat,jestli se něco před tím měsícem nestalo..někdy stačí těm dětem špatný zážitek a odrazí se to...Mně J.jako malý jedl všechno a postupně se mu chutě tak mění,že teď už ani maso pomalu nechce a ani jídla,které fakt vždycky snědl.. ☹ Ale rohlíkem s salámem nikdy nepohrdne..😉Hlavně nehubne a nehladoví.. ☹

klara009
21. únor 2013

Myslím že když už to trvá měsíc a nelepší se to a pořád hubne tak bych určitě šla k dětskému lékaři pro radu.

naomi6
21. únor 2013

Ahoj, už bych byla dávno u doktora. Není normální, že jídlo pokaždé vyzvrací. Může to být i psychického rázu. Držím moc palce, ať se to zlepší

kristynaw
21. únor 2013

mohl by mit helicobactera. sla bych urcite k doktorce

svasa
21. únor 2013

ahoj, my jsme měli něco podobného, nejdřív byl syn v pohodě, později po jídle ho začalo bolet bříško a končili jsme, že po jídle zvracel. U doktorky jsme to řešili dlouho a nakonec nám zjistili alergie na hodně potravin. Teď už rok drží dietu a je v pohodě.

pismenka
22. únor 2013

IHNED K DOKTOROVI!!!!!

monad
22. únor 2013

šla bych také k doktorovi, já mam zase dceru, která skoro nic nejí pořád!!! také má málona váze, ale od mala. byla jsem taky u Mudry, ale ta prostě říká, že hlavně mléčný výrobky ovo a zeleninu.. taky mi poradila něco na chuť k jídlu jako je Pikovit.. ale to asi nebude tvůj problém. zašla bych, jestli ubývá na váze, není to normální..☹