3ročneho synčeka stále kojím, strašne málo papká

vdsalviany
11. srp 2013

Dobry den mam problem mam 3ročneho synčeka ktoreho stale kojim strasne malo papka skoro vobec chcela by som ho uz odstavit ale vobec netusim ako.myslim si ze keby uz stale nevysel doslova na prsniku tak by aj papkal lebo niekedy je fakt hladny a spapa vela ale je to malo kedy a velmi to vyčerpava ked musim kojit takeho velkeho chlapca a este aj v noci stale sa budi a stale musi ma prsnik v puse vobec sa nevyspim vsetko ma boli bola by som velmi vdačna keby mi niekto pomohol a poradil ako nato dakujem velmi pekn e

petulka26
11. srp 2013

Myslím že ve třech letech je už opravdu čas ho odstavit. Už má i dost rozumu aby lecos pochopil. Zkus si zavázat prsa a řekni že maminku bolí prsa a mlíčko prostě není, že musí papat už jako velký kluk. Asi to bude chvilku trvat, ale musíš vydržet, pár dnů to bude určitě náročné, bude se mlíčka dožadovat, ale musíš vydržet.

ivular
12. srp 2013

Zkus mrknout sem https://www.modrykonik.cz/diskuse/laktacna-pora... Jsou tu holky, co kojí větší děti a mají zkušenost, jak to eliminovat alespoň přes noc apod.

petaov
21. srp 2013

Na víkend ho dej třeba k rodičům. U nás hodně pomohlo, když jsme zařizovali nový byt, celé dny jsem s ním nebyla, tak prostě musel vydržet bez mléka a jíst něco jiného. Pořád jí celkem málo, mléko (teď už UM), má pořád hodně rád, ale při odstavování nám to odloučení hodně ulehčilo. Bylo to bez řevu.

fiallinka
21. srp 2013

Oj, nenapadá mne nic jiného, než že prostě musíš být drsná a sama si říct, že s tím končíte... jinak to nezvládneš ty (o něj nejde, ve třech letech je to bez debat).

kopretina77
1. říj 2013

a co školka?

verculka82
3. lis 2013

mys me to takhle meli do dvu let. prestala som kojit a zlepsilo se to, dcerku som dala na vikend sestre a apk uz si ani nezpomnela 🙂 drzim aste..my sme si s nejezenim, vytrpely strasne moc