4 měsíční mimnko odmítá umělé mléko. Poraďte

vverunkaa
15. pro 2010

Ahojky,prosím o radu.Naše malá je od 1. měsíce na UM.doposud jí strašně chutnalo,pila jako blázen a o mlíčko se hlásila každé 2 hod. tak jsme přešli na mlíko pro extra hladové děti.pak pila 150 ml 5 krát denně asi po 3 někdy 3 a pul hod. Ted od 4 měsíce, jak je uvedeno na obalu,by měla dostávat 210 ml 5 krát denně,ale to ztěží vypije.problém je, že by její dávka měla být větší,ale ona už má problém i vypít těch 150 ml,někdy teda jo,ale trvá jí to dlouho a když vypije pulku tak se pak začne šklebyt a kroutit a zavírá pusinku, jako že nechce.Zatím jsme jen na mlíčku,bez příkrmu.A má se k světu,nevypadá,že jí něco chybí. 🙂

pucik
15. pro 2010

Ahojky vverunko, já byh to neřešila, pokud prospívá, přibírá a je spokojená, tak to prostě nepotřebuje. Náš Míša taky pije mlíka míň, já teda mezitím kojím,ale myslím si, že nemá plnou dávku, co by měl mít,ale je spojený. Ok ukonč. 4. měsíce můžeš začít s těmi příkrmy a uvidíš,jestli jí bude chutnat. Míša papá jako vzteklej a nahrazuje si tím dávku mlíka. Já ho zas nemůžu naučitr pít něco jiného než mlíko a´t um nebo mateřský, tak hodně zdaru a fakt bych t neřešila, každý dítko je prostě osobnost a má trošku jiné potřeby 🙂 😉

vverunkaa
autor
16. pro 2010

@pucik asi máš pravdu i přítel mi říká ,at to moc nehrotím.jen mi nešlo do hlavy ,proč pije ještě mín a při tom má mít ještě víc 😖 po Novém roce jdeme na očkování, tak uvidím jak se to bude vyvíjet a když tak se zeptám tam. 🙂 jinak díky moc za odpověd 😉