5měsíční syn najednou nechce příkrmy

eofab
4. dub 2017

Maminky, můj 5.mesicni syn nechce jíst zeleninové příkrmy. Jíme je 3.nedele. První​dva týdny, to bylo pohodě, teď se něco zlomilo a on vůbec nechce jíst. Ani neotevře pusinku a když ano, tak strašně pláče, až mu tečou slzy. Rozhodla jsem se na pár dní přestat s pak to zkusit znovu. Nemáte podobný problém?

panickatlamicka
4. dub 2017

Tipuji zoubky. 🙂

eofab
autor
4. dub 2017

Myslíte? Ale během dne je úplně v pohodě, ani nepláče

panickatlamicka
4. dub 2017

@eofab to ani plakat nemusi. Moje dcera v dobe rustu zubu trpela. nespavosti (ale neplakala) a nejedla. prikrmy-byla furt na prsu. Syn vicemene podobne, ten trochu plakal jednu noc.

ladyhacek
4. dub 2017

také sjem začali s příkrmy po 5m - no příkrmy sněld 2 lžičky 🙂 až kolem 7 měsíce začal jíst (100g zeleniny 🙂 ) > jinak když rostli zuby tak s jídlem ještě větší bída než obvykle , také neplakal jen se v noci častěji budil a jak mile se přisál byl klid

eofab
autor
4. dub 2017

My jsme na UM. Ale nechápu že bojkot, když prvních 14dni jedl krásně a teď tohle.
Jsem zvědavá, zda to budou opravdu zoubky.
Chci teď tak týden příkrm nedávat a pak to zkusit znovu

ivuliiik
26. kvě 2017

@eofab Můžu vědět jak jste dopadli? Mám stejný problém s 5. měsíční holčičkou, zpočátku papala (ne moc, ale celkem pěkně), poslední týden když vidí lžičku tak začne plakat, s bídou sní pár lžiček... Jsme na UM skoro od narození... Jelikož papala pěkně, i když ne celých 150 g, tak jsem zavedla svačinku odpoledne, tu jí hezky, a večer jsem včera zkusila kaši a tu taky baštila... ale zelenina problém...

dolve
26. kvě 2017

Momentálně máme úplně stejný problém s 6 měsíční holčičkou. Krásně jedla zeleninu, maso, ovoce, kašičky... kolikrát jsem jí musela brzdit jak to do sebe rvala. Snědla by porci i pro 9 měsíční dítě. Zhruba před týdnem objevila, že umí prskat sliny, takže pravidelně utíráme poplivanou domácnost včetně nás. Jenže teď jakmile vidí lžičku, že se jde papat začne ječet, všechno jídlo plive bez rozdílu. Jediné co neplive je UM, ale to jí už nestačí.😒

eofab
autor
26. kvě 2017

@ivuliiik Dopadli jsme tak, že jsem zkusila malému dát kupovanou skleničku a to mu chutnalo. Otvíral pusinku jak ptáčatko🙂 Tak od té doby mu dávám pouze kupované

ajja87
26. kvě 2017

My měli stejny problém, krásně jsme baštili (i přes 100g) pak přišla viróza,kdy jsme po ní nesnědli ani trochu.ted sníme tak 30 g,dneska teda rekord 50.Banan, který milovala mi už nesni vubec,po jablicku se osypala a kaše večer sní sotva pár lžiček,tak doufám, že se to změní.Z chvíli ukoncujeme sedmý měsíc.

normalnimatka
26. kvě 2017

:D to bych nehrotila..že dva tejdny jedla a teď ne, to nic neznamená...to se může změnit ještě stokrát, a taky to, jestli jí zrovna ty kupovaný, enbo jen dělaný doma...a celkově chutě. o tom bych mohla napsat o svým dítěti román. che to prostě zkoušet. zkus mu za čas dát zase domácí. ty kupovaný sou teda docela hnus:D