• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

7,5měsíční chlapeček odmítá příkrmy, stalo se vám to?

15. prosince 2013 
Ahoj holky, potřebovala bych poradit, nenašla jsem tady nic podobného. Mám 7,5 měsíčního chlapečka, začal normálně jíst příkrmy a teď je z ničeho nic odmítá. Vykoukl nám teď druhý zoubek, tak si říkám, jestli to není tím. Sní jednu lžičku a pak si jídlo nechá v pusince a začne se dávit. Mléko pije normálně. Stalo se vám některé to stejné?
14. pro 2013 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
stalo..při každých zubech..období, kdy se živí jen mlíčkem trvá vždy necelý týden, i špatně pije.
14. pro 2013 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@lv děkuji za uklidnění. Může se ještě zeptat, jestli pak normálně najedete na příkrmy a malá zase jí normálně, jak předtím? Máš krásné holčičky!
14. pro 2013 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahtob1 ano, vždy se vrátí ke svému zaběhnutému systému a začne papat hezky..díky za poklonu, jsou to moje princezny
14. pro 2013 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahtob1 máme to podobně. Předtím snědl cca 130-150ml na dávku a pohodě, žádné dávení, vrácení jídla ven atd. Teď sní sotva 80ml, spíše míň a krmení se odehráva tak že co dostane do pusy, hned pošle ven nebo se u toho dáví, a tím pádem celý proces trvá tak půl h.. zatím zub nemáme a přičítám to k němu
14. pro 2013 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lv dneska malej snědl aspoň ovocnou přesnídávku, tak aspoň něco. Každopádně děkuji za odpovědi, až budu mít další mimčo, budu chytřejší :wink:
15. pro 2013 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@alisek tak mi to máme úplně stejně, jak píšeš, předtím měl dávku okolo 150ml snězenou za pět minut a teď se dáví a včera se i pozvracel, asi to bude fakt těma zoubkama, takže musíme vydržet a bude zase dobře :wink:
15. pro 2013 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek