7měsíční holčička odmítá umělé mlíčko

pidulka1981
18. bře 2017

Ahoj maminky,chci se zeptat jestli s timhle ma z vas nejaka zkusennost a poradi...Mame doma 7 mesicni holcicku,mlicko od narozeni umele,ted posledni dobou ho ale razantne odmita...nechce ho uz ani moc v noci,pres den si je usrkne.Nevim si rady...mliko je preci pro ni dost dulezity...

pavca1965
18. bře 2017

Ahoj,my s pitím malička bojujeme od narození,malá bude mít za dva týdny půl roku a vypije max 130 ml, někdy má dny kdy si dá jen 80 ml i méně...Pár dní to trvá,pak se vrati ke své dávce...Za nějakou dobu pije zase prt...Ber to tak že jí to stačí,možná ji něco trápí,zuby? Předpokládám že dáváš příkrmy? Někdy mívají prckové takové období....

kalo
18. bře 2017

Moje dítě nepilo mléko od 6m. Jedině jednu lahev v noci ve spánku, kdy o tom nevěděl. Žádný druh, žádnou lahev, prostě NE. Tak byl prostě bez mléka. Naučil se pít čaje a tuším od toho 7m už mohl jogurt, takže mléčná dávka splněna. UM jsem občas sypala do příkrmu, aby aspoň trochu něco

pidulka1981
autor
18. bře 2017

@kalo
A muzu se zeptat co jsi davala v noci?

pidulka1981
autor
18. bře 2017

@pavca1965
jojo.prikrmy basti v pohode🙂)

kalo
18. bře 2017

Sunar, tak 120ml, ve spánku to vypil 🙂 Ale ten Sunar jsem dávala třeba do bramborové kaše, špenátu apod., nebo do nemléčných kaší...prostě aby aspoň trochu v té stravě mléka taky trochu bylo, když to nepil. Ale třeba u vás je to opravdu jen období a přejde....

summer29
19. bře 2017

Máme stejný problém. Dceři je 7 měsíců a přes den nechce mlíko ani ode mě ani umělé. V noci si naštěstí vezme. Nejhorší je pro mě přes den vymýšlet jídelníček... Začala jsem jí dávat bílý jogurt, který mi pediatrička doporučila až od osmého měsíce. Moje máma mi radila žervé, které nám dávala (bratr také od půl roku odmítal). Večer dávám dceři kaši a v noci jí kojím. Někde jsem četla přidávát umělé mléko (jako ten prášek) do přesnídávek. Je to teď celkem boj...