7mi měsíční mimi nechce jíst, pije litry tekutin

monika6e
4. zář 2008

Holky prosím poraďte - Anička nám už několikátý den nejí. Třeba do ní ještě dostanu trochu oběda a pak až druhý den ráno trochu mlíka k snídani. Ovoce milovala, začala jej odmítat, nejí teď ani kaše večer. Ani omylem to do ní nedostanu. Ale za to pije litry čaje, vody, šťávy... Je schopná vypít na ex 2dcl, což mi na takhle malýho prcka přijde až moc. Nemáte s tím někdo zkušenost? Nemůže to souviset, já nevím, třeba se zoubkama....

ewuli
4. zář 2008

ahoj, mám uplně ten samý problém je u 5 měsíčního. čaj pije kdykoli mu ho dám a mlíčko ani omylem. Dostau to do něj jen když spinká a nebo je moc unavený a ani tak to neni nic moc. Dr. mi řekla,že mu mam nechat tak 3 dny a nenu tit ho když jnechce a dávat teda jen čaj a nebo vodu,že se rozpapá,ale dnesje to 3. den a nic...

kacamar
4. zář 2008

mam to samy, jen u pulrocniho... k obedu ma zeleninu a mliko pije jen po koupani a 2x v noci. Tot vse, v utery jdem na 6m prohlidku, tak se na to zeptam, ale trva to uz vic jak 14dni ☹ Proste pres den mliko neveme do pusy, jen caj a stavy a to ve velkem mnozstvi.