7mi měsíční prcek odmítá jakékoli mlíčko i kašičky

korbicka
6. črc 2010

Tak jsem tu opět pro radu!! Můj 7 měsíční prďolka byl do 6 měsíců plně kojen a pak jsme začli s příkrmy....moc mu chutnají 🙂 Ale začal odmítat mlíčko a to tak, že si během dne prso prostě nevezme!!! Pouze 2x v noci....takže mlíčko už skoro nemám, zredukovalo se pouze na noční kojení. Zkoušela jsem mu během dne dát odstříkané líčko z lahvičky, hrnečku i lžičkou a nechce ho!!! Tak jsem zkusila různé druhy UM a to samé!!!! Vždy, když ochutná, začne se jakoby dávit a vypadá, že se pobinká!!!! Vydrží klidně 6 hodin hladový, ale mlíko si prostě nevezme!!! Takže mě nezbývá nic jiného, než dát jogurt, přesnídávku......atd. Radila jsem se s dktorkou a ta říkala, že mu ho nemám nutit a dávat jiné mléčné alternativy. Ještě před týdnem krásně hamal kašičky, ale už 4 dny neee 😢 Jsem nešťastná, protže absolutně nevím, čím mu nahradit večeři???!!! 😢 Zkoušeli jsme mléčnou, nemléčnou, rýžovou, obilnou, dělali jsme ji s vodou, MM i UM ale pokaždé, když ochutná, tak se mu zvedá kufr a podruhé už pusinku neotevře!!!! Jsem nešťastná, prosím poraďte!!!!!!!!!!

janca.mareckova
7. črc 2010

Vážně mi nikdo neporadí???

korbicka
autor
7. črc 2010

Taky máte stejný problém?? Potřebovala bych poradit, jak nahradit mléčné dávky, když odmítá i kašičky....

andykov
7. črc 2010

Holky, vydržte, může to být jen období, prostě mu to nabídněte, když nechce, tak dejte příkrm a je to, aspoň, že si dá v noci a přes den, když odmítá mlíčko bych dala bílý jogurt s banánem, ale jen kvaltiní jogurt např. Holandii. Halvně nenuťte, ale vím, těžko se to říká, já s tím nenucením mám opravdu velkýu problém, mně to prostě nedá, ale u nás už se jedná o normální jídlo ☹