Co místo večerní kaše? Syn ji nechce

zdenka26
13. čer 2008

Ahojky,malý už asi týden večer stávkuje u kaše,zkoušela jsem různé druhy ale malý je nechce,doted jedl ukázkově.Nechce je ani přes láhev a ani přes lžičku a to samé mi dělá ráno u mléka.Jsem z něho uplně hotová.Jinak papá včechno ale mléko a kaši do něj nedostanu.Co dáváte na večeři když Vám prcci nechcou kaši?moc dík za rady

lenkazdenek
13. čer 2008

zdeni co zkusit takový to mlíčko s kaší od nestlé? 😕

zdenka26
autor
13. čer 2008

jo myslíš to hotové v krabičkách?to mu nechutná,zkoušela jsem ho už kdysi a prská ho ☹

lenkazdenek
13. čer 2008

hm tak to asi neporadím,naše teda taky předevčírem stávkovala,ale včera jsem dala jinou chuŤ a dobrý a dneska zas spapkala tu co měla předevčírem

jaku
13. čer 2008

zdeni tohle jsem řešila se svojí starší dcerou, ta mi nikdy kaše nejedela,jedinou jedla čokoládovou,ale to až kolem roku. Do té doby jsem jí vařila jáhly se zeleninkou nebo těstoviny se zeleninkou,prostě večeře "naslano". Jinak já koupila jahlenou kaši v DM-je bezlepková od 4.m- ještě jsem ji nezkoušela, zkus třeba tohle. Mě momentálně prcek už taky týden stávkuje u každého jídla-teda mlíka a kaše, zeleninka a maso to mu jede 🙂 , myslela jsem si, že je to tím vedrem.ale to už přestalo a on pořád nic. Mlíka pije málo,plivá ho a hlavně to všechno "komentuje", pořád něco "povídá" hlavně se lžičkou nebo flaškou v puse 😀

zdenka26
autor
13. čer 2008

jaku tak to je přesně u nás.Už jsem uvažovala o zeleninové polívce,ale ještě zkusím párkrát kaši ale už na to nemám nervy. 😠

lenkazdenek
13. čer 2008

a co třeba tu zeleninovou kaši od sunarky?

zdenka26
autor
13. čer 2008

tak tu jsem dneska koupila,zítra vyzkouším 😉

jaku
13. čer 2008

to mě taky napadlo-zkoušeli jste ji?

zdenka26
autor
13. čer 2008

ted jsem se na ni byla koukat a mám doma brokolici s hráškem,tak uvidíme

ria80
13. čer 2008

Já jsem vyzkoušela,je to nechutný. 😝 Má to být zeleninový,ale je tam cukr,takže to je stejně sladký,a ta zelenina v tom,no fuj.
Ale malá ji snědla,měla to natřikrát,tak to vydržela,ale nadšená z toho nebyla,ale ona sní všechno.Pak už jsem to nekoupila.To radši udělejte obyč.rýžovou kaši a zamíchejte zeleninu.

svoma
14. čer 2008

Já mám zeleninovou kaši od Sunarky s mrkví a cuketou a docela jí chutná. 🙂 Jinak my máme před spaním pořád Sunar,co jsme na něj přešli,tak pije mlíko vpohodě.

petule.h
14. čer 2008

mě malej tedy mléko pije dodnes na noc, ale kaše nejedl nikdy a ani je nejí...takže bych dala normálně místo kaše příkrm(nějakou zeleninku), nebo normálně kuřecí s bramborem rozmělněné...můj syn měl stejně raději ty kupovené dokrmy víc a hlavně těstoviny se špenátem..nebo kuře, rýže žampiony, to u nás vedlo, ale od 8 měsíce už jedl od nás..

zdenka26
autor
14. čer 2008

Moc dík za rady asi ještě dneska zkusím kaši a když to nebude papat tak mu polívku a nebo maso zeleninový příkrm.taky jsem zkoušela různý mlíka ale nechce je ,navíc na Sunar je alergický,celý se po něm osype 😠

petule.h
14. čer 2008

já dávám bebu..je i banánová, ale nevím od jakého věku, určitě je mléko i s příchutí banánu(možná nutrilon??? to bych kecala, ale neboj, on hlady neumře...pokud bude mít hlad, určitě by se vzbudil a dal ti to najevo 🙂 Ale chápu tvé obavy...u nás doma to odmala probíhá tak, že dostal jídlo a pak na noc jen mléko...u Vás mléko prostě asi nebude, tak se alespoň naučí pořádně jíst, nebo třeba se mu to za 14 dní zase otočí, děti jsou nevyspytatelné 😀

bramburka
14. čer 2008

my dáváme večer jen nutrilon.

amina
14. čer 2008

Já nikdy kaše ani mléka nedávala (prostě je odmítal), večeřel hotová rozmixovaná jídla, nebo jsem mu něco uvařila, později pečivo se sýrem. A nic se mu nestalo, některé děti prostě klasiku v podobě mléka a kaší nemusí... Důležité je dle mé mudr., že jí maso, tak se tím řídím.

dadla
15. čer 2008

Ahojky maminy...no koukám, že nás je víc, které mají takovéhle problémy. Má dcéééruška začala taky stávkovat ☹ , nejdřív to začínalo mlíkem, tak jsem vyzkoušela všechny ale hold se nedaří. A teď začala stávkovat i s kaší. S mlíkem (má ho ke snídani) jsem to pořešila tak, že jsem jí do toho rozhňaňala dětské sušenky nebo piškoty a to naštěstí baští. No a s tou kaší to je problém. Ptala jsem se zkušených mamin a ty říkaly, že i vývar je celkem silný na večeři ale to jsem nezkoušela. Nebo řídký pudink.

Amino: od kdy jsi začalá dávat ten sýr????

kacka79
15. čer 2008

Ahojda, tak my to máme tak, když Filip přes den hezky papá tak má večer jen mlíčko, pokud toho sní málo, máme kaše-ale každý den musí mít jinou, takže mám otevřený 4 krabice, jinak by to taky plival.. a nebo zeleninku, nebo ovoce s jogurtem...

amina
15. čer 2008

Dadlo,
myslím, že to bylo kolem roku, kdy jsem ozkoušela Lučinu, Kyri, eidam. Jinak k večeři ty kupovaná mixovaná jídla ve skle probíhala od šestého měsíce (ale to si pak cucnul ještě od mě).