Dcera najednou přestala jíst. Máte zkušenost?

katuska85
1. bře 2009

ahoj holky.Potřebovala bych poradit a taky asi trochu uklidnit.Naše Eliška má skoro rok a z ničeho nic mi přestala jíst.už to trvá skoro 3 dny.Ráno si dá jen tak 100ml Sunaru(dřív jí nedělalo problém vypít 250),pak nechce svačinu,ani přesnídávku ani jogurt ani žádné ovoce.(Zkoušela jsem jí i namazat rohlík se sýrem co měla dřív ráda ale kousne si převalí to na jatyku a vyplivne)během dne sní jen pár piškotů a tím to hasne ☹ Dřív měla chut k jídlu velikou tak mám ted docela strach.Přkláněli jsme se i k zoubkům,pořád se cpe ruce do pusy ale nevim...K mudře se mi letět nechce,jinak malé nic neni je pořád stejně živá jako dřív jen to jídlo 😢 Nemáte některá podobnou zkušenost?Budu moc vděčná.

andy80
1. bře 2009

katuska85: nerostou jí zuby? To může přestat papat. Nenuť jí, mohla by ti zvracet, hlavně jí dávej pít.

katuska85
autor
1. bře 2009

andy k jídlu jí rozhodněš nenutim a pít naštěstí pije pořád stejně.taky si myslíme že to budou ,,jen,,zoubky

luucia
1. bře 2009

katusko, takhle přesně to bylo u nás 😉 malá mi nejedla skoro 14 dní, jen pila a jedla kukuřičný křupky 😉 pak se jí prořízly 4 zuby 😉

katuska85
autor
1. bře 2009

Luuci děkuju.uklidnila si mě.ted jsem jí znova koukala do pusinky a dole to má uplně naběhlí.děkuju 🙂

zuzik03
1. bře 2009

katus, vydrz, to jsou zuby, do vcerejska jsme na tom byly podobne, k nechuti k jidlu apatie, blba nalada, sem tam zvraceni, trosku sracka a vsechno "jen" zuby. chce to pevne nervy 😉

luucia
1. bře 2009

Nojo, ty zuby jsou holky fakt hrozný 😒 My sme to zatím vžycky odnesly "jen" průjmem, nejedením a opruzeným zadečkem 😒 ale na těch prckách je hrozně znát, když pár dní nejí, tak jsou hned pohublí ☹

katuska85
autor
1. bře 2009

holky fakt dík.Aspon vim že v tom nejsme samy 😉 zoubků už máme 6 ale da ted to Eli snášela uplně v pohodě,až na častější buzení v noci.a máš naprostou prvdu Luuci na prckách je vidět snad každý gram dole. ☹

timbouctou
1. bře 2009

no my to měli před pár týdny taky, a celý noce chudák nespal. Trvalo to skoro dva týdny než se to prořezalo, lezly mu dvě stoličky najednou. Taky nechtěl vůbec nic jíst, hlavně nic co by musel kousat.

schwarzovka
1. bře 2009

katuska85...u malýho to bylo úplně to samé, taky mu rostly kolem roku 2 zuby a taky nechtěl papat....a byl to 7. a 8. zub, jako u vás...ostatní měl v pohodě....dostala jsem do něj akorát kaši a mlíko....jinak zelenina a ovoce jen pár lžiček...a to to měl úplně rozmixovaný
teď už zase pěkně baští 😉 ...jen musíš vydržet...přeju ti ať se rychle proříznou 🙂