Dcera nechce doma jíst. Jak to řešit?

kamcatko
27. říj 2008

ahojky maminy,mám takovej blbej problém.Sárinka před 14dny začla stávkovat a přestala jíst doma obědy.Když jí hlídá babička tak sní všechno ale doma se toho ani nedotkne a když do ní něco dostanu,tak dělá že se dáví....neměl z vás někdo podobnej problém???jak ste to řešili??Přeco nebudu pořád na oběd lítat po příbuznejch ☹

timbouctou
27. říj 2008

ahoj, zkus dávat něco jinýho, my měli teď problém s nedělním vajíčkem. Normálně dostává brambor, mrkev a žloutek, ale teď jsem mu do toho musela dovařit rajče 😀

Jo, taky jsme měli období, že musel mít jídlo červený, jinak na to vůbec pusu neotevřel. Ještě že existuje červená řepa

schwarzovka
28. říj 2008

u nás to vyřešila pohádka na dvd (nejsme z toho moc nadšený), ale pomohlo to. Venku nebo někde jinde papá hezky...Ale když mu doma nehraje " Pojďte pane, budeme si hrát", tak dělá kraviny 😀

nensy
28. říj 2008

to měla moje kámoška kluk jí taky nechctěl jíst jedl akorát když dávali reklamu v tv tak mu to natočil na celou kazetu a když papal tak mu to puštěli dokola dokud se nenajedl 😀

kamcatko
autor
28. říj 2008

holky díky za nazory,ale problém je v tom,že ona nejí jen obědy.Celou dobu krásně papala,ale teď sme začli přidávat sladký přesnídávky a kaši na noc a tak místo oběda začla vyžadovat tohle!!!Mimo domov sní oběd,ale doma prostě zkouší moji trpělivost.A to jí dělám jídlo ve stejných barvách jako jsou meruňkový přesnídávky,dávam to do skleničky od přesnídávky a nic...prostě to pokaždý prokoukne!!!jakmile ale přinesu jogurt nebo kaši,tak baští jak kdyby roky nejedla 😠Zkoušela sem ji nechat i vyhladovět a nic ☹