Dcera odmítá příkrmy. Poraďte co s ní

mery83
11. črc 2011

Malé je šest měsíců a začínáme s příkrmy,ale malá je dost razantně odmítá a začala se mi u toho i nadavovat.Zkoušela jsem jí tam přidat i moje mlíko,ale nic.Poradíte co sní?

zvirka
11. črc 2011

Zkoušet, zkoušet, zkoušet. U nás se to poddalo asi za týden, za 14 dní už zbaštil celou skleničku.

mailli
11. črc 2011

Zkoušej to dál, jednu dvě lžičky a pak zase mlíčko. Nijak na malou nespěchej, však ona tomu přijde na chuť 😉

bejatka333
11. črc 2011

Ahoj, tady na modrém koníkovi je už diskuze začínáme s příkrmy, tak semůžeš přidat .-) Nejdříve za začíná zeleninkou, takže pokud malé nechutná mrkev, tak zkus jiný druh zeleniny a vrať se k mrvičce třeba za týden..Na začátku stačí jedná malá lžička postupně se dítě dopracuje k celé skleničce

palma111
12. črc 2011

ahojda, nechala bych to pár dní a pak zkusila znova. Prckovi jsem ze začátku do všeho přidávala odstříkaný mlíko - řekla bych tak 1:1 🙂 a pak postupně dávku snižovala, až to zbaštil i bez něj.

domiz
12. črc 2011

jak říkají holky,pár dní počkat.naše malá taky nedávno něchtěla nic jíst jen mlíčko.začali jsme vařit máme zeleninu ze zahrady,tak to začala konečně papkat..já přidávám vždycky trošku mlíčka,malé to tak chutná víc🙂

gabka32
12. črc 2011

jj chce to trpělivost. starší dcerka nebyla kojená, tak jsme přikrmovali od 5.měsíce... teda spíše se o to snažili...plakala, mrkev či cokoli jiného včetně sladšího ovoce plivala, at to bylo s mlíkem či bez.... tak jsme nakonec rezignovali a jednou za pár dní jsem jí vždycky zkusmo dala lžičku. až jednou jí to zachutnalo a sama začla otvírat pusinku... to už měla ukonč.7.měsíc.pak už to šlo dobře 😉