Dcera odmítá umělé mléko v 9ti měsících

power700
1. říj 2008

Ahojky holky, jsem tu poprvé a mám dotaz. (nenašla jsem na moji otázku odpověď, možná tu je 😕 .Moje dcera má 9 a půl měsíce a začíná ráno odmítat mléko.Nevím,jestli to není tím,že jsem změnila značku, přešly jsme z Nutrilonu na Hami(kvůli ceně 😒 ).Jestli máte někdo s tímto zkušenost, poraďte! Díky.

kometka5
1. říj 2008

Ahojky, mě malá taaky mlíko chce jen ráno a jindy ne a taky mi připadá, že si snižuje dávky. tak nechávám to na ní, ale na druhou stranu by aspoň trošku mlíka, mléčných výrobků prckové měli mít. zkus jí dát zase nutrilon, možná je to opravdu tím nebo místo savičky do hrnečku... 🙂

criterska
1. říj 2008

Ahojky, já si myslím, že to bude tou značkou, jak se potvůrky naučí na nějakou chuť, tak je to pak těžký.. 🙂 Tadíkovi je 7 měsíců a kojím, ale dokrmovala jsem ho umělým mlíčkem a začali jsme Bebou, pak jsem přecházela na Sunar a taky absolutně nechtěl a nebumbal, tak jsem se na to vybodla a jenom kojíme, teď už stejně papá příkrmy..Ceny mlíček jsou hrozný, já vím. 😒

power700
autor
1. říj 2008

kometka5,díky za radu, zkusím se vrátit na nutrilon, možná je to opravdu tím, četla jsem, že by takto staré mimčo mělo vypít za den 600 ml mléčného, tak se snažím to do ní cpát, dnes měla alespon bílý jogurt. 🙂

radka.m.
1. říj 2008

ahojda,UM by se prý neměla měnit,děti si zvyknou na jeho chut a také kvůli zažívacím potížím,jedno jim nevadí,ale druhé jim nemusí sednout.jinak mu zkus dát mlíčko ze spaní,to zaručeně funguje,bud ráno,než se vyspí,nebo večer,když už prcek spí a ty jdeš spát.jinak když ti sní 150ml jogurtu,tak se to počítá jako 250ml mlíčka.

denousek
1. říj 2008

holky muj malej taky necche mlicko akorat ji jednou v noci tak to slupne 210 ae jinak to do neho ani ahodou nedostanu..tak to dohanime kasickama a jogurtama no 😒

frog
1. říj 2008

Někde je tady o tom diskuze,vím to,páč jsem tam taky psala,je spousta dětí co mezi 8-11 měs přestanou chtít mlíčko a pijí ho třeba jen jednou denně.U nás to takhle pře¨trvává už 4 měsíce,takže to řeším jogurtama,kašema a hlavně sýry..kdybych to objevila,tak to sem hodím ju 😉

power700
autor
1. říj 2008

radka.m. , nerozumím, co to je mlíčko ze spaní? Jsem asi natvrdlá 😀

power700
autor
1. říj 2008

frog, prosím tě a jaké sýry může v 9 m? a teprve nám začínají růst zuby,takže jak podávat?

marinka
1. říj 2008

power, můžeš dávat třeba Lučinu nebo nějaké žervé, neměli by se tavené a s tvrdýma taky opatrně..

kim
1. říj 2008

Holky a zkusily jste to mlíčko třeba ochutit???Mě teda mlíko pije, ale do odpo mlíka dávám 4 Sunarky a když mám banán, tak v UM rozmixuju banán a to teda saje o sto šest 😀 tak to zkuste, třeba to pomůže 😉

radka.m.
1. říj 2008

power700-když prcek spí,tak mu normálně dáš v postýlce bez probuzení flašku do pusinky,on instinktivně začne tahat,je to to samé,jako když děti přes den odmítají prso,tak se jim to dává v noci ze spaní.nevyndavej ho z postýlky,aby jsi ho nevzbudila,mělo by to fungovat,když tak dej vědět,jestli to u vás fungovalo.

jakoubka
1. říj 2008

Ahoj.Zkusila jsi to nové hotové mlíčko od Hippu?je mírně vanilkové.Je toho 500ml a stojí okolo 40kč.Vím,že cena je vysoká na půl litru mléka.Já dávám Nutrilon,ale občas mu dám i toto a chutná mu.

power700
autor
1. říj 2008

radka.m. tak toto jsem ještě neslyšela, mám se ještě co učit 🙂 no jo no, první mimčo. 😵 uvidíme a kdyžtak zkusíme.

power700
autor
1. říj 2008

jakoubka, od Hippu jsme ještě mlíčko neměly, ale zkoušely jsme od Nestlé mlíčko s kaší a to jí moc chutnalo, tam jsou dvě 250 ml asi za 50 Kč. A chutná i mně. 😀

jakoubka
1. říj 2008

to nestlé mlíčko s kaší dávám na noc.Teď to začala vyrábět i sunarka.

power700
autor
1. říj 2008

viděla jsem v obchodě i tu sunarku, ale je tam obsažený cukr. zatím ji nechci cpát cukrem ani solí. 😉

lenkazdenek
1. říj 2008

ahoj my tenhle problém měly někdy okolo 8 měsíce,pak jsme přešly na sunar a 1,5 měsíce my pila ráno klidně i čtvrt litr,teď už je zas problém do ní dostat ráno i tu 150 😒 takže dávám jogurty ,kaše,čas od času třeba lučinu ,někdy puding nebo dělám občas k obědu omáčku kterou zředím kapku mlíkem,už nemám sílu jí do toho nutit,dřív třeba aspoň pomohlo rozmíchat v mlíku sušenku,tak to můžete vyzkoušet 😉

jamus
27. čer 2014

Ahoj, mám taky otázku, malému je čerstvě 7 měsíců, a UM pije max. dvakrát denné, prostě chce lžičku a jíst normál. Když mu flašku dám jindy než ráno tak si s ní hraje ale nepije.... Tak nevím, jeslti to není málo, ale prostě to do něj nedostnu. Ráno vypije tak 150 ml, ale většinou nevypije vše, tak 30 - 60 nechá. Jinak jogurt mu dávám vždy ráno,a le sní jen půlku bílé activie. A večer mu dávám kaši, kterou dělám z UM. K doktorce jdeme příští týden, tak se mi nechce ji volat. Co myslíte? Je to málo?

denyzuza06
27. čer 2014

@power700 má starší dcera odmítala jakékoliv UM od deseti měsíců, řešila jsem to s dětskou řekla mi že ho nepotřebuje, jestli jí mléčné výrobky jako jogurty a sýry není nutné aby ještě pila UM když ho nechce...stejně jak ji chcete donutit že jo😀

pavlusa01
23. črc 2014

Ona změna mléka na to vliv může mít.Já dávám sunar od pátého měsíce co jsem přestala kojit,stále mi ho pije a chutná ji a to je jí 18 měsíců 🙂 Tak vyzkoušejte jinou značku a uvidíte,ale časté střídání se nedoporučuje......Také můžete zkusit kašičky,třeba by jí chutnali a můžete je dát i ráno,to záleží na vás.......My k večeři dáváme sunarky a mají hodně příchutí 🙂

michaelka1234
23. srp 2014

@jamus Tak to mám stejný problém...malému je 9měsíců. A mlíko mi odmítá...má šňůra zkusila jsem i banánový a moc to nezabrali...většinou vypije tak 50-70ml i po celé noci..pak odpoledne zhruba stejně a to jen v případě že mu dám trochu kaše a pak si dá i trochu mlíko....prostě nemá hlad...a teď začal i odmítat všechno ostatní...jí všechno ale v poslední době s tím jídlem jsou problémy ... Nechce jíst....všechno jídlo je teď doma horor...je to normální nebo mám zajít za doktorkou nebo neějaký nápad?zoubky už má dva tak tím to asi nebude. .

michaelka1234
23. srp 2014

@jamus Tak to mám stejný problém...malému je 9měsíců. A mlíko mi odmítá...má šňůra zkusila jsem i banánový a moc to nezabrali...většinou vypije tak 50-70ml i po celé noci..pak odpoledne zhruba stejně a to jen v případě že mu dám trochu kaše a pak si dá i trochu mlíko....prostě nemá hlad...a teď začal i odmítat všechno ostatní...jí všechno ale v poslední době s tím jídlem jsou problémy ... Nechce jíst....všechno jídlo je teď doma horor...je to normální nebo mám zajít za doktorkou nebo neějaký nápad?zoubky už má dva tak tím to asi nebude. .

janule05
4. říj 2017

Ahoj holky, mám dotaz, je normální, aby 9.měsíční dítě přestalo pít UM? Jinak přes den papáme normálně, akorát večer je to v posledních týdnech boj, chce jenom ode mě mlíčko. Takže jsem UM vyřadila, kaše nechce, jogurty ji moc nechutnaj, zato zakysanou smetanu a podmáslí má moc ráda, stejně jako maminka 😉