Dcera pije strašně málo mlíčka. Čim by to mohlo být?

sparka
1. črc 2009

Moje holcicka kterou kojim pije strasne malo mlicka treba jen 30ml a vydrzi treba 4hod.nepit je ji 7tydnu a pribira kilo za 30 dni... Stalo se vam to taky nekomu?cim by to mohlo byt?dekuji

shaula
1. črc 2009

Jak víš, že vypije tak málo? Vážíš? Protože se mi nezdá, že kdyby pila tak maličko, tak by přibrala kilo za měsíc...

momin
1. črc 2009

jj shaula ma pravdu.. Kilo za mesic je krasne!! A jestli opravdu vypije tak malo tak jit urcite staci kdyz tak pribira hezky... 😉

sparka
autor
1. črc 2009

Jj vazim mam vahu po prvni dcerce jj pije fakt tak malo max. 50ml a pribira docela dobre ale to ji prece nemuze stacit.holky jsem uz nestastna

momin
1. črc 2009

sparka nam Danecek pil az do 3 mesicu 60ml co 3 hodiny. davame UM. Az ted obcas vypije 90ml... Tomu dennimu mnozstvi to neodpovida ani nahodou ale pribira tak to neresim.......

samik2008
1. črc 2009

sparka nebud neštastná,pokud fakt přibývá tolik tak jí to stačí,náš malý i když byl od 2 měsíců na UM nikdy za měsíc nepřibral 1kg,vždy jen tak 600 - 700g.

jola2
1. črc 2009

Sparka:to kilo je super váha!!!!! Mě malá přibírá 300g za 1m. Doktor mi říkal že musím už přikrmovat že asi strádá ale malá UM nechtěla a moje MM jí stačilo a neplakala a byla spokojená tak jen kojím. Hodně piju tekutiny a koupila jsem si homeopatika na tvorbu mléka

sparka
autor
1. črc 2009

mleka mam dost tece mi proudem ale ona rve ma hlad pije pet minut a je hotovo ted teda vypila 60 Ml ale to je max. Porodni vaha byla 2900 g a ted v 7mi tydnech ma 4310g zkousela sem ji davat z flasky umely po kojeni a nechce je to divny.ale dekuju moc za podporu

samik2008
1. črc 2009

sparka prosím neuraž se nemyslím tím nic špatného,ale nejsem zastáncem toho,aby se dítě važílo kolik toho vypije,to se pak jen stresuješ...dobře v porodnici se děti váží aby se vidělo kolik vypijí zezačátku ale doma bych to fakt nedělala.A když ti teče proudem a máš ho výživný když tolik přibývá,flašu bych jí nenabízela.

shaula
1. črc 2009

Sparka - a určitě řve hladem? Je zrovna ve věku, kdy začínají koliky... Naši kluci hrozně plakávali po každém jídle... I když dodnes vlastně nevím proč, já tolik mléka neměla, takže to mohlo být i hladem (napřed se dokrmovali UM, ale to pak začali odmítat).
Kdyby byla v pohodě, tak bych to neřešila, přibírá krásně...
Já taky ze začátku vážila, a opravdu to jen stresuje, pak jsem s tím sekla 🙂

eximka
1. črc 2009

ahoj holky, no je jo hrozně individuální, naše nicolka ve 3 měsících vypila asi 160 ml, jenže toho půlku vyblinkala, takže si myslím že 60 ml je v pohodě, jestli toho teda půlku nevyblinká😀
A Kilo za měsíc je krásný🙂 to my přibrali asi jen jednou ve 2 měsích,těd si stabilně držíme laťku půl kila za měsíc
Pokud miminko nepláče hlady tak bych byla v klidu a po flašce bych nesahala
Přeju všem maminkám spokojená miminka

soanpe
1. črc 2009

já teda nevím,ale za necelé 2 měsíce přibrat 1410g je normál 😉

zkus veče po koupání masáže zklidnujícím olejem.u nás se osvědčily

evaviki
1. črc 2009

Sparka, ak pribrala kilo za mesiac, tak sa netrap tym, kolko vypije.. Mne maly aj teraz sem tam vypije tak 50-60ml a vystaci mu to trebars na dve a pol hodiny, no a to ma pol roka. 🙂 Pokial pribera tak krasne, tak mliecka ma dost, aj ked sa ti zda, ze pije malo

sparka
autor
1. črc 2009

Holky hodne ste me uklidnily jste zlaty no budu v klidku a myslite si ze by to mohlo byt i tim ze nam fakt vyzivne mleko?snazim se jist kvalitne a piju plnotucne mleko atd... No a jinak kolika nam zacala asi v 10ti dnech a bojujeme uspesne proti ni tymianovou masti.jeste se zitra zkusim informovat u dr co na to rekne ale asi fakt budu verit vam jeste ze vas mam dekuju.

soanpe
1. črc 2009

sparka, já celý 2-3 měsíce každý večer se sofi cvičila tak 3-5minut,tak že jsem jí různě kroutila a zvedaal nožičky a lehce s nima tlačila na bříško.krásně se vyprděla a spala celou noc 😉

andykov
1. črc 2009

sparka, nelbni, pokud přibírá, tak to neřeš, taky pijem málo, tak 400-500ml za den a je jedno na kolik jídel. Máme UM a přibíráme průměrně 150g týdně.

veruska007
2. črc 2009

Souhlasim s ostatnimi, zpocatku jsem taky panikarila, ze Honzik vypije mnohem mene, nez ma, a on stejne zacal papkat vic, az jsem se zklidnila i ja, prestala ho vazit a kontrolovat, kolik vypije. Navic 1 kg/měsíc je akorát podle tabulek 😵

samik2008
2. črc 2009

sparka no vidíš bud v klidu..napiš jak ste dopadly u dr. 😉

jola2
2. črc 2009

sparka:já jsem měla taky období že mi chvíli papala a zachviličku přestala pít a ječela jak tur myslela jsem že mám málo mléka tak jsem to zkusila třeba za chvíli když se uklidnila. Nebo někdy potřebovala raději spinkat než papat. Tak jsem jí dala spinkat hladovou a třeba za půl hoďky se zbudila a papala hezky. Já dávám na prdíky Probiotické kapky a hodně masírujem a hlavně si dávám hodně pozor co jím (někdy to ale nejde a zhřeším 😉 ) Moc přeji aby to bylo v poho neboj se spolu sžijete a bude to O.k 😉