Jak jí vaše mimčo v extrémním horku?

verzel
23. črc 2009

Ahoj, mám na Vás takový neobvyklý dotaz a to : Jak dneska papal váš mimísek ? U nás bylo extrémní vedro skoro 37°C venku a v bytě 28°C 😝 a Anička hrdině bojkotovala už druhý den veškeré mé pokusy o krmení....jen čaj a jogurt se obešely bez řevu ☹ ☹ ☹ Tak nevím, jestli je to horkem ???

kalerat
23. črc 2009

Verzel, tak to bylo dneska i u nás. Kuba toho moc dnes nesnědl, ale normálně jí, takže to fakt přičítám tomu vedru. Já sama taky nemám hlad. Důležítý je aby dítě pilo.

verzel
autor
23. črc 2009

kalerat, děkuju, trochu mě to uklidnilo. Anče normálně docela jí....pije hezky 😀 To asi jen já se cpu vedro nevedro.... 😠

kalerat
23. črc 2009

On má hrozně rád mlíko a večer po koupání se po něm ani nesháněl, takže to fakt přičítám tomu vedru.

kristi
23. črc 2009

je to horkem,nase taky nic moc nejedla, i ja jsem toho dneska snedla malo

ferinka
23. črc 2009

U nás to má jakýsi opačný efekjt a jíme o stopéro 😅

verzel
autor
23. črc 2009

Anička mlíčko nerada, ale normálně si ráno a večer dá...teď vypila 10 ml a vytuhla ....navíc si myslím, že jí roste zoubek, teplotu nemá, tak snad to není nic zásadního, jsem asi až moc úzkostlivá

Snad bude zítra lépe. Ještě jednou díky za support 😲

natalka1234567
23. črc 2009

Naše mala Natalí ji malo ale celý tento týden nejí vubec jen třeba 3 piškoty trošku melounu a to je vše za celý den 😠 😠 ale asi nikdo neuvěři že vypije aji litr a pul ovocné štavy a kolik ma na den plin to raději nepočitam ale kolem 15 jich fakt bude 😨

mousunek
24. črc 2009

verzel - me takhle kluk rval u krmeni z vedra pres 14dni.
dulezite jsou tekutiny pokud jich ma dost tak bych mimco nestresovala a nakrmila pozdeji az bude chtit... kdyz jsem se ptala dr rekla mi "pokud pije vic jak litr za den tak to nereste"

natalka1234567 - nechci ti do toho kecat, ale sladke stavy toho prcka v tomhle vedru neosvezi, pokud jsou to huste stavy spis ji to nasyti, mozna to je duvodem ze basti malo...

gabrianka
24. črc 2009

me mala pije pres den i po padesatkach,jo jo to vedro...je to normalni

missymici
24. črc 2009

ahojda,tak u nas to same...malej zacal stavkovat u mlika pred spanim a rano pri druhe davce mlika....Uz jsme tahle asi 4 den.Kasicky a cajicky bez problemu ale mliko do nej dostat celou jeho davku nejde.

natalka1234567
24. črc 2009

jsou to nake ovocne štavy ze zdrave vyživy a ja to ředim hooodně vodou jen at to ma nakou trošku chut 😀
nic sladkehoa husteho

aponchie
24. črc 2009

a co davat radeji vodu na piti misto stavicek?byt naredenych..i naredene se namoji pit celej den..kdysi kamoska davala redene kubiky a pochvalovala si jak mala vypila1,5l za den a stresovala,ze mala jen0,5l vody no aby ne kdyz je to sladke 😀..cotak nakojit v tom vedru?treba trosku cucnout jen..malicka je plne kojena zadne cajicky a pije ve vedru i co 20min si cucne tak 2minutky a T kdyz mela 6mes v tom vedru dostala jen vodu...

natalka1234567
24. črc 2009

kojit???to pochybuju pličko neni už daaaavno!!a holou vodu tak to by určitě nepila a když ano tak jen trošku!a pro mě je duležite aby aspon hodně pila když neji 🙂 🙂

aponchie
24. črc 2009

kdyz bud emit zizen napije se i vody to s eneboj 😀

to ja nemuzu vedet,ze nekojis nemas nic v pase a jses v sekci kojenci tak sem predpokladala,ze jste kojici 😎

natalka1234567
24. črc 2009

nene mala nebyla kojena skoro vubec (moje zdravotni problemy)

mousunek
24. črc 2009

jj souhlasim s aponchie kdyz ma mimi zizen pije i cistou vodu ktera osvezi vic nez cokoli jineho, kdyz jsou vedra taky davame vodu obcas granulovany caj ale davam i tak polovicni davku nez se ma davat.

aponchie - v sekci kojenci je spousta nekojicich maminek zas nesmis brat vsechno doslova

lennyy
26. črc 2009

V horku máme taky problém s jídlem.Malá odmítá mlíčko,chce pít čajík.Přes den vypije jen poloviční davky.Ale k večeři si dá pro změnu dvojitou dávku.

aponchie
26. črc 2009

mous jj 😎
ja teda cajicky nedavam a ani je nechce pac je nikdy nemela..kojim to staci 😎