• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak správně krmit miminko? Respektive naučit ho jíst?

12. září 2011 
@mihaulka ahoj tak my to mame taky tak zadnej stres :sunglasses: me se prdolka taky budi ale nekdy to je kvuli tomu ze ma prdiky krouti sebou a pak se probere a place tak mu na noc davam kapky proti boleni briska .Dnes sme prisly na novy postup jak ho nakrmit davam mu tu kasicku kouskem rohliku to se mu libi to my dnes snedl skoro ...celou malou sklinecku ,taky banan my zacal jest ale krupicku uz nechce vubec videt .Myslim ze se my trosku rozpapal ,tak doufam ze mu to aspon vydrzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky kojim ale prinde my ze tomu taky nic moc neda ale asi to ma tak bejt ,tak drzim palecky a pevnou vuli :wink:
31. srp 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jankadudova tak jsem ho prechvalila :slight_smile: posledni dva obedy vztekani navzdory hrackam, krupkam, zpivani a televizi...zvire jedno :grinning:
1. zář 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi No jo, nemuzes si myslet, ze na nej jen tak snadno vyzrajes:slight_smile: Znovu dekuji za typ s dyni, tu nas chlapik opravdu rad:slight_smile: jen mi rekni - ty mensi co se ted prodavaji treba u Vietnamcu..jsou k jidlu nebo na ozdobu?:slight_smile: jestli jsou jedle jen ty obrovske a pripradne mas-li tip, kde se da koupit. Dekuju
2. zář 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jankadudova ty male, pokud jsou barevne, tak k jidlu nejsou, jen ozdoba...ja kupuju v kauflandu...maji tam velke cca za 50, ale staci to na vic porci...

jsem zvedava na dnesek :grinning:
2. zář 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi :slight_smile: ...prosím tě...rýžovou krupičku koupím kde, i v běžném obchodě ? :slight_smile:
10. zář 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 jasne, vetsinou u detske vyzivy, vyhoda je, ze je instantni, dela se i kukuricna...mam od nestle a je super :wink:
10. zář 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi :slight_smile: ...děkuju :slight_smile: .mrknu se po tom :wink: .
12. zář 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek