Když má z jídla hračku. Jak ho donutit papat?

iza
24. lis 2007

Ahoj holky,potřebuju poradit..Jáchymek teď začal poslední dobou dělat takovou věc..vždycky když mu dám flašku s mlíkem(je od 2týdne na UM,nikdy nebyly s krmením problémy) tak místo toho, aby to mlíčko pil, tak si cucne a začne si s tím, co má v pusince, hrát...tak jako chrčí...nejdřív to dělal se slinama a teď lišák zjistil, že s tím mlíčkem to je lepší, že mu to líp jde-líp mu to chrčí. 😅 Výsledek je ale ten, že prostě odmítá to mlíko pít, chce si s ním jen hrát 😖 . Máte nějaká podobnou zkušenost a nebo fígl, jak ho donutit papat a ne si hrát?

petaska
24. lis 2007

Taky se ráda přiučím-malého se snažím naučit pít z čehokoli, ale do všeho fouká, bublá, prská chrčí, jako by kloktal, ale výsledek veškerý žádný-nic nevypije 😒 Takže Iza-neporadím, ale plně chápu tvoje rozhořčení 😉

janicckka
24. lis 2007

Já si myslím,že kdyby měl hlad popř.žízen tak by pil a nehrál by si s tím.Ale zatím zkušenost nemám,jen si tak matně pamatuji že malej mě to jeden čas dělal s prsem pořád ho jen žužlal a hlad prostě neměl.Tak jsem mu to prso vzala a dala hračku a za hodku zkusila znovu přiložit.

petaska
24. lis 2007

Tak to zkouším taky, ale je to pořád stejné-prostě nic, ale lžičkou se nají krásně. Jenže když už pak řve předpokládám žízní a z ničeho se mu nedaří napít, prostě zas dostane prso...Tak ho to ale asi nenaučím 😅

iza
autor
24. lis 2007

janicckka : tak to u nás neplatí...normálně pije denně 750-900ml ....ale od té dobz co si s jídlem hraje pije o dost míň a je pak děsně nerudnej,tak např. dneska vypil ani ne 700ml..te´d nevím jestli teda reaguješ na můj příspěvek 😅 ..no jo s prsem je to snažší..můžeš mu pak dát..ale já takhle i zbytečně rozdělávám jídlo nebo ho nemám hned u sebe atd...s tím UM je to trochu složitější
petaska : no koukám,že Honzík má taky hezkou zábavu... 😎 ..taky ti s tím neporadím,ale třeba sem nakoukne někdo, kdo bude vědět jak na něj 🙂