Máte zkušenosti se Sunarem? Je chutnější než Nutrilon?

monik111
21. srp 2007

Ahojd všichni,
nám šílenej problem.Asi pred týdnem jsme přešly na Nutrilon 2.Předtím jsme měly 1.Jenže mě ted Verča nechce vůbec jíst.Při té 1 to bylo ještě docela v pohodě,ale teď.....Vždycky když jí dám mlíko tak začne řvát a vůbec to nechce. To jen občas vypije tak 100ml a zase řev.Mám pocit,že jí to nechutná nebo fakt nevím.Tak jsem uvažovala zkusit Sunar. Máte s tím některá zkušenosti. Je ten Sunar chutnější?????Nebo stavá se to že dětičky občas u jídla vyvádí???? Ale zdá se mi to dost dlouhá doba.Občas bych to ochopila,ale tohle je fakt často ☹

wsmoulinkaa
15. zář 2009

jj pění, ale po té pěně mívají právě nadýmání...je lepší tam nakapat sab simplex a je po pěně!! 😉

renatica
19. zář 2009

Ahojky maminy,všechny moc zdravím a hlásím změnu. Máme strašně zelené hovínko,koliky,zácpu jako blázen,takže jsme ze Sunaru přešli po doporučení Mudr. na Nutrilon Comfort!!! Ale je to zatím boj,už si zvykl na tu sladkou chut,tak se jooo vzteká něž zjistí,že nic jiného nedostane!! Dneska teda první den ,tak doufám,že se nám to všechno brzi zlepší

a ta cena je teda opravdu úplně někde jinde,tak doufám,že to k něčemu bude

evinkaa
19. zář 2009

renatica: Držím palce, ať vám Nutrilon zachutná. My jsme na něm od 4. měsíce a dobrý. Začínali jsme Nutrilonem HA, teď od 6-ti měsíců jsme zkusili normální Nutrilon a v pohodě. Akorát malé spíš víc chutnají příkrmy než mlíčko z lahvičky. 😉

renatica
20. zář 2009

evi: děkuji mockrát,vypadá to dobře,dneska už baští Nutrilon i bez křiku,tak se ted zbavit toho Sunaru co máme v bříšku a snad bude dobře!! Dneska nám spal od 19:30 až do 5:30-to ještě neudělal,je to sluníčko!!!

Mám ale jedno dilema-abych nemusela co 3 dny do Lékarny pro Sunar nakoupila jsem si 3 krabice a rozpapali jsme akorát tu jednu a ty dvě no nevím co s tím!!! V lékarně mi to asi zpátky nevemou a v mém okolí všechny maminky kojí,nebo už jsou odrostlejší!!! Nemá někdo nějaký dobrý typ,kde to udat???

petronelie
20. zář 2009

Ahoj renat, tak dej Sunar na MIMIBAZAR nebo sem na bazar,určitě se prodá 🙂

On ten Nutrilon bude vážně nejlepší, já sice kojím,ale dokrmuju Bebou, vždy v pohodě a teď jsme přešli na BEBU 2 a malej měl zácpu, až mu praskla žilka v zadečku a tekla mu krev ☹ Jsem byla vyděšená....mudra doporučila přejít na NUTRILON2, že prý je lepší.

O SUNARU jsem ani neuvažovala a uvažovat nebudu.

Hezký den.

smajlik
8. pro 2009

můžu se zeptat - myslíte že i Sunar podporuje imunitu? Nutrilon je hodně propagován a tak všichni víme že má složku imunofortis, u Sunaru nic nevíme, nicméně samozřejmě když si čtu krabici tak jsou tam všechny možné vitamíny... jaký je váš názor?

petrach
8. pro 2009

smajlík my jsme porovnávali krabice sunaru a nutrilonu a žadny velky rozdíl v nich není 😉
máme premium a ten má i probiotika,což je jak na trávení,tak na imunitu..třebas já neznám zas nikoho v okolí ,kdo dává nutrilon,všichni jednou na sunaru..
a nikdo nemuže říct,že je to kvuli cene,nevím jak kde,ale u nas stojí nutrilon snad ješte mín,když se to přepočte na gramáž..
900g nutrilonu..300kč
600g sunaru...239kč

skanny
9. pro 2009

Zdravím, nechtělo se mi pročítat všechny diskuze, tak to zkusím tady - co se týká pouze Nutrilonu 1 - na krabici je psáno, že se má spotřebovat do měsíce po otevření, ale já dceru pouze dokrmuji ca 30ml párkrát za den a nejsme schopné těch 800g za měsíc spotřebovat. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo neví, co se tomu může stát? Když to bude užívané třeba měsíc a půl? Nerada bych malé nějak ublížila, ale z ekonomického hlediska je to děs, vyhazovat třeba půl krabice do koše. 😖 Díky mockrát.

nikollette
9. pro 2009

kúp menšie balenie 😉

kristinka4m
9. pro 2009

No ja osobne si myslim ze by sa tomu nemalo nič stat kedze je to susene mlieko, ale može asi zvlhnut.