Máte zkušenosti se Sunarem? Je chutnější než Nutrilon?

monik111
21. srp 2007

Ahojd všichni,
nám šílenej problem.Asi pred týdnem jsme přešly na Nutrilon 2.Předtím jsme měly 1.Jenže mě ted Verča nechce vůbec jíst.Při té 1 to bylo ještě docela v pohodě,ale teď.....Vždycky když jí dám mlíko tak začne řvát a vůbec to nechce. To jen občas vypije tak 100ml a zase řev.Mám pocit,že jí to nechutná nebo fakt nevím.Tak jsem uvažovala zkusit Sunar. Máte s tím některá zkušenosti. Je ten Sunar chutnější?????Nebo stavá se to že dětičky občas u jídla vyvádí???? Ale zdá se mi to dost dlouhá doba.Občas bych to ochopila,ale tohle je fakt často ☹

tlapicka
21. srp 2007

Ahoj, ja davam bebu. Mala se sama odstavila a nikdy neprotestovala. tatka ji desne rad vari mliko a zjistila jsem, ze ji ten prasek basti, prej si nemuze pomoct, ale rozne mu chutna. Dasam teda ha. Kdybys to chtela vyzkouset a mala ji nechtela, tak si od tebe klidne ten zbytek koupim. 😎
sunar nevim. Pouziva ho kamoska od narozeni, nemohla kojit a pohoda.

monik111
autor
21. srp 2007

No já pravě mám z Beby strach.Pač jí male dali v porodnici a měla hroznej průjem.Tak jsem myslela na ten Sunar.A je možný pokud by ani ten sunar nechtěla vrátit se zpátky na nutrilon???

tlapicka
21. srp 2007

vim jen, ze se mliko menit moc nema... tohle bys mela prokonzultovat s dr....

krizulka003
21. srp 2007

monik111:my měli ten samý problém,malý mi dvojku taky ze začátku nechtěl,vztekal se...teď to má takové střídavé,jednou jí jak otesánek a jindy(třeba zrovna dnes) mi z bídou vypije 120.já to beru tak že taky občas nemám nějak chuť a jindy bych sežrala co se dá 😀 jestli se ti to ale už zdá dlouho tak se s mudrou určitě poraď.já slyšela že jedničku můžeš klidně dávat i po 4.měsíci když mimču víc vyhovuje.

ivetalopourova
21. srp 2007

Ahoj, ja davam take nutrilon, zatim 1, mame 3 mes. A mala nekdy take vyvad?, vzteka se, jak diva a nechce papkat. Jindy pije v pohode. Take premysl?m, cim to je. Pripadlo mi, ze kdyz j? trap? br?sko, ze se vzteka. Sunar je pry slads?, take o nem premysl?m

katusha
21. srp 2007

ja som davala najskôr nutrilon1, ale presli sme na sunar1 a zda sa mi ze je to fajn. malej chuti a lepsie ju zasyti a mne sa aj zda chutovo lepsi.
asi treba skusit co tvojej malej vyhovuje, ved na trhu je toho viac 😉

kristi
21. srp 2007

my zacali Nutrilonem, pak presli na Hami 1, pak Hami 2 nechtela, tak jsme zkusili Babylove z DM a super...takze je potreba to zkusit, i kdyz ti mudra urcite bude rikat, ze se to nema....ale holt kazdy mimi ma jiny chute a vyhovuje mu neco jinyho...

holubok
21. srp 2007

Ahojt,tiez ked sme presli na nutrilon 2 tak na zaciatku sa mu to nepacilo,vrtel sa a strasne malo spapal,teraz sa to upravilo.Len ho strasne z neho zapeka?Nevsimli ste si to niekto?Alebo,zeby to bolo z prikrmov?

bazalka
21. srp 2007

Ja dnes poprve naseho Martase dokrmovala ... vytahl desnym fofrem 125 Nutrilonu I ... az jsem se divila, jak mu jel. Mela jsem jen vzorek, abych testla, jestli mu bude chutnat a zda se, ze dobry 🙂. No, uvidime, jaka bude noc.

lucie74
21. srp 2007

Ahojky, ja som Jakubka kojila 7 a pol mesiaca, potom papal mliečko 4 x za noc, tak sme prešli na umelé, nutrilon nechcel ani za svet, bebu horko-ťažko trochu vypil, tak sme skusili sunar, a ten vypil na prvý krát úplne bez problémov. Odvtedy v pohode papame sunar. Treba vyskúšať.

miquel
21. srp 2007

my jsme začali v 6 týdnech přikrmovat, nejdřív jsem zkusila Nutrilon, pak mi někdo poradil Bebu ( že je lepší kvůli bříšku) neviděla jsem v tom žádný rozdíl 😒 no a po 4. měsíci jsme přešli na Sunar a myslím že prckovi chutná nejvíc a hlavně se mi zdálo že ho i víc zasytil 🙂 a tak jsem u něho zůstala až do teď

medvedik21
22. srp 2007

ja dnes budem prvy krat davat nutrilon tak som zvedava
miguel..to s tym bruskom a BEBOU je naozaj tak?
a chcela by som vediet ci si mozem len tak zmenit napr. z nutrilonu na bebu potom skusit sunar ze ci sa to moze navolno menit a skusat ktore babu ide najlepsie
este by ma zaujimalo ako zarabate mliecko...pride mi dost zdlhave prevarat vodu 5min potom schladit na 40 stupnov a potom miesat s mliekom..teda dnes som sa zapotila kym som to nachystala a mimisek bol hladovy...neporadite mi ako skusene co mam dodrzat a co netreba...trebars opakovane zohrievanie trebars za 1h sa ozaj nesmie?treba ho vyliat? alebo je to marketingovy tah na castejsie nakupovanie

lucie74
22. srp 2007

Medvedík, ja si napríklad na noc prevarím vodu večer, a v noci, kEĎ KUBKO chce papať si len trošku zohrejem / na takú teplotu, aby som to nemusela chladiť/, alebo na chvíľu dám vodu do mikrovlnky. Cez deň si tiež prevarím pár hodín dopredu.

miquel
22. srp 2007

medvedik, já jsem právě vůbec nepozorovala rozdíl mezi Bebou a Nutrilonem co se bříška týče , malej řval pořád stejně 😝 , jen je dražší 😖

vodu jsem si převařovala na den dopředu, před použitím jsem jí ohřívala v mikrovlnce ( mlíčko by se v mikrovlnce ohřívat nemělo)
já jsem jen dokrmovala 2-3x denně , kdyby byl malej jen na UM asi bych investovala do nějaké spec. ohřívačky

medvedik21
23. srp 2007

a ktore je drahsie?
ja ties budem dokrmovat tak 3x nechcem stale a zatial ani myslim nie je treba a dufam ze sa mi mliecko udrzi co najdlhsie..odstavit ho nechcem..niesom zastanca um ale ked sa inak neda
skor by som chcela konkretne vediet ci ti syncek chcel papat aj z prska aj z flase..alebo si aj materske musela davat odstriekane z flase

miquel
23. srp 2007

já jsem neměla problémy, že by malý odmítal prso ( kojím do teď 🙂 ), hned od začátku jsem ho přikrmovala z flašky, měla jsem Avent + dudlík jedničku
měla jsem spíš strach že flašku nebude chtít , ale přisál se hned bez problémů
ale nejsou všechny děti stejný, chce to vyzkoušet 😉

medvedik21
24. srp 2007

no maly ma v tom mis mas takze ma problem prisat sa aj na prso aj na flasu 😒

jakimova
24. srp 2007

ahojky, ja som malinkú kojila 8 mesiacov a potom začala hrozne hrýzť, tak sme prešli na sunar. Vôbec s tým nemala žiadny problém. Tak skús 😅

ammalka
3. dub 2008

Také přemýšlím na změnu, máme Nutroš, chceme zkusit Sunar, co vy na to????

cazadora
4. dub 2008

holky my máme sunar a žádnej problém nebyl mě zase nátalka nechtěla žádný jiný mlíčko 😉 opravdu to chce prozkoušet

nevesta
4. dub 2008

Mne tiez vymyslala, niekedy jej trvalo 2 hodiny, kym sme do nej dostali davku a nakoniec sme prisli na to, ze nechce silikonovy dudel, ale latexovy ortodonticky, tak skus aj to... Papame Nutrilon a o chvilku chcem prejst na 2...

luckaa
4. dub 2008

Ammalka,my jsme na Sunar z Nutrilonu přešli ve dvou měsících,malou bolelo pořád bříško a po tydenním pláči jsem to prostě nevydržela a zkusila Sunar na doporučení maminek v poradně i tady na koníkovi a jsem spokojená,malá od čtvrtého dne byla v klidu a na Sunaru jsme dodnes.Ale jestli nemáte problémy,tak bych já osobně na jiné mlíčko nepřecházela,Nutrilon je prý pro dětičky nejlepší co se týká UM. 😉

gabca1
4. dub 2008

My máme problémy s Nutrilonem 2, moc jí nejede a má po něm brzy hlad tak taky uvažuju o změně...

navi
4. dub 2008

tak my jsme měli od 3 měsíce Nutrilon, v 6 měsících jsme přešli na Sunar a žádný problém, malému moc šmakuje 🙂 S Mudrou jsme to neřešili, jen jsem jí v poradně nahlásila, že mame jiný mlíčko, nic na to neříkala, akorát si to napsala do karty.
U malinkých miminek je to asi lepší se poradit s doktorem, ale u větších, které už normálně papkají i jiné jídla si myslím, že změna mlíčka není problém.

gabca1
4. dub 2008

navi - já asi taky zkusím ten Sunar a dali jste rovnou ten pokračovací?

navi
4. dub 2008

jj dali jsme Sunar Plus a od 7 měsíce střídáme se Sunarem Premium.

gabca1
4. dub 2008

navi - a kakáte normálně? Aby malou neucpal. Ona má dost citlivé bříško.

pierra
4. dub 2008

ahojte.. ja od 6t prikrmujem synceka nutrilonom.. jednotka bola v pohode, akonahle sme presli na dvojku maval zapchy a to pravidelne.. bez rektalnej rurky "to" neslo.. tak sme sa vratili k jednotke a vsetko je zase v pohode.. viem o viacerych mamickach,ktore aj starsie dietatko krmia nutrilonom 1. ine mliecka som nechcela skusat kedze viem,ze nutrilon patri medzi najlepsie.. ale zase keby som musela,tak skusim 😉

navi
4. dub 2008

gabca1:Luky když byl kojený, míval průjmy, po přechodu na UM Nutrilon začal mít pro změnu zácpy a dost často jsme museli pomáhat teploměrem. Od té doby co máme Sunar kaká normálně, možná je to i tím, že se začal víc hýbat a papkat i jiné jídla + šťávičky, ale každopádně problém nám to neudělalo spíš naopak 🙂

gabca1
4. dub 2008

navi - díky. Dodělám pixlu a testnu ho 🙂