• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko mi nechce vůbec jíst ani pít - má 5 měsíců

31. prosince 2014 
@1velrybka to horší kakání je při zavádění prvních příkrmů normální. Bohužel možná tvoje dcerka bude tak jak můj syn (i já byla prý taková, i moje máma), že nebudou chtít mléčné výrobky. A bohužel i kdyby si si prst v zadku zlomila, nenacpeš to do ní. Jinak můj starší syn je dost velký nejedlík, ve všem se rýpe i přes hodinu :pensive: Jsou to s dětičkama nervy, ale pokud jsou jinak zdravé, tak je to v pohodě. Zkus se domluvit s pediatrem. Jinak doporučuji alespoň ráno a večer dávat mléčnou kaši. A vlastně čím jsem to ještě vynahrazovala, tak třeba ovoce s tvarohem, nebo jogurtem, ale je pravda, že Staník byl skoro o 3 měsíce starší než tvoje dcera. My jsme s kašema a příkrmama začínaly v 5,5 měsíci. Do té doby jsem plně kojila a vše bylo bez problémů. Pak to nastalo..
18. črc 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1velrybka nam odmietal mliecko od 11 tt najprv moje a aj UM... teraz ma 8 mesiacov a s jedlom je to obrovsky boj doteraz... mlieko mi vypije len v noci, ked spi, niekedy to fungovalo aj pocas dna v spanku, neskor uz nie... a kazde jedlo je nekonecny boj a divadlo. som uz z toho unavena. vela stastia, hadam vam to prejde.
25. črc 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuculik1 No to jsi mě teda nepotěšila :frowning2: U nás právě zatím funguje krmení při spánku.
25. črc 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky jak jste dopadly. Mám stejný problém. Malé jsou 4měsíce a začala úplně bojkotovat láhev už 14 dní to trvá. Je na lahvi MM vše odstrikavam, váha ok,ale mléko ty vypije jen ve spánku.
Podařilo se Vám přesvědčit vaše drobečky k pití láhve? Diky moc za radu.R
15. srp 2014 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Přidávám se do skupiny. Malý mi skoro nic nesní. Je drobounký (v 5 měsících má 6,25kg a 65 cm). Doktorka tomu říká atletický typ. Už jsem na prášky. Poslední týden si cucne několikrát denně 50ml. Příkrmy mu nejedou. Dostanu do něho tak 5 lžiček. Zkoušela jsem ovoce i zeleninu......Krmení je pro mě největším trestem. Jinak je živý, usměvavý. Zkoušel někdo probiotické kapky? Nevím, co s ním. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. pro 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, moc vás nepotěším. Dcerce je 21 měsíců a je to prostě modelka. Ani kojení moc nemusela, příkrmy do ní dostat bylo umění a teď má rada jen nějaký jogurty a polévky. Marně čekám, vlastně od 4 měsíce, že to bude lepší a prd :rolling_eyes:
22. pro 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veeeraf tak to me asi brzy odvezou do Bohnic :(
22. pro 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anzet Taky jsem si to myslela, ale dáš to..někdy s pocitem, že bouchneš, se slzami v očích..ale dáš to:slight_smile:..co ti taky zbývá
23. pro 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anzet @ veeeraf ahoj holky, taky se pridavam :slight_smile: V 6 mesicich mela dcerka 6,75 kg. Ted ma 7 mesicu a ten mesic bojuji s prikrmy. Jsem rada, za kazdou lzicku, kterou do ni dostanu. Tak ze 3 lzicky si da jen od dyne, cekety nebo bananu, jinak je to uplna hruza. Kdybych ji nekojila, tak neji asi vubec. A to ji kojim uz od narpzeni spis proto, ze uz je cas, nez aby si sama rekla. A to jsem doufala, ze se to brzo zmeni..a jak tak ctu, tak bojovat budeme porad...
23. pro 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mám stejný problém myslela jsem že jsem sama ale jak tu čtu je nás teda plno. Malá bude mítzza týden 4 měsíce a vůbec nechce mléko. Prvně začala odmítat MM a um jí neleze zkusila jsem snad všechny značky. Teť máme Bebu Ha tu vypije ale jen když spí tak že po každé když zabere rychle strčím flašku a čekám kolik toho vypije někdy 100 ml někdy jen 40 ml.Kasičky taky moc nechce jak kdyby věděla že je to z mléka :slight_smile: :frowning2: Jediný co jí chutná je rozmixovaný brambor z mrkví ale to taky nemůže jist celý den a každý den.No je to boj můj první syn byl velký jedlík tak to neznám.Ale musíme vydržet furt si říkám že bude líp :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2014 v 08:46  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek