• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko náhle špatně jí. Co je v nepořádku?

5. května 2010 
Maminky, prosím vás o pomoc.

Moje 2 měsíční holčička už přes dva týdny špatně papá. Je na UM. Dříve vypila na jeden zátah 130, 160 ml. Teď jen cuchá. Vypije po 3 hodinách okolo 70 ml, po 4-5 třeba jen 100. Někdy - ale málo se zadaří, že zvládne i 130. Vůbec to nechápu. Počuranou plenku má pokaždé.. I když nedám na tabulky, kolik by se mělo vypít, v tomto případě je velmi pod limitem :frowning2:

Máte podobnou zkušenost? Co je v nepořádku?
5. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajcula - bohužel neporadím, jen první co mě napadlo - řešilas to s Dr.??? U těhle drobečků člověk nikdy neví...
5. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusila jsi změnit UM? také bych to řešila s doktorkou
5. kvě 2010 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
šup, šup k doktorce. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
klara - UM bych měnila jen v případě, kdyby stávající dělalo nějaké problémy. Ale pajcula píše, že malá přestala papat. Tam podle mě je jiný zádrhel a ten odhalí jen Dr. Na to jsme my tady krátké.
5. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajcula - některé dítko jí míň, některé víc. Tabulky jsou jen pro orientaci. Sama píšeš, že malá jedla a najednou přestala (nebo tedy jí málo). Tak vážně radši zajdi s malou k Dr.
5. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď mi po 4 hodinách vypila 210.. Já jí vážně nerozumím.. Volám doktorce :wink: Máme jít v út na kontrolu, ale raději se tedy domluvím na dřív. Má hrozné výkyvy v krmení. Ale za 3 týdny přibrala kilo..
5. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neviem..nic hrozneho natom nevidim...dieta pribera, neplace od hladu, tak co..mozno ma prdky a niekedy proste nema chut si naplnit zaludok :pensive:
5. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj syn doteraz nedokaze vypit viac ako 150ml naraz
5. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimmel - jenže malý ti jedl méně od narození.....nebo jedl dost a najednou začal jíst málo???
5. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajcula - tak to přibírá krásně :grinning: Poraď se s Dr., určitě tě nevyhodí :wink:
5. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek