Nechce jíst
momin
26. kvě 2010

Může jít spát bez večeře? Nevadí to?

Ahoj holky,tak myslim ze nazev tematu je celkem jasny...
Maly mi vcera zacal odmitat vecere. Do ted vecerek krupicku-te vcera zbastil 3 lzicky a nechtel,tak sme vytahla presnidavku a te snedl asi pulku..
Dneska sem skusila ovesnou kasicku a stjen jako vcera-3 lzicky a konec,tak sem zase vytahla sklenicku-snedl lzicku a nechtel...
Vzdycky sem si stala za tim ze kdyz nechce jist tak at proste neji..sni si to az bude mit hlad a nic jineho vymyslet nebudu.. jenze nevim co s tou noci... Nebude moc dlouho bez jidla? nevadi to nejak?
Lezou nam zuby tak premyslim jestli to nesouvisi,ale pres den basti normalne...
Pisnete nejaky nazor.. Dekuji... 😉
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
brisalek
27. kvě 2010
draga na to bych taky nekoukala at si kazdy rika co chce...🙂hlavne ze neco vypije, my asi 2 tydny pijeme konecne po zkouseni vseho mozneho z jedne babynova lahvicky, ale zatim za den tak 50-80ml...do te doby nechtela z niceho, protoze neumela z flasky sat, nikdy nechtela ani zadny dudlik, tak jsem statsna, ze se naucila tohle a at si z toho pije jak dlouho chce...i kdyz zacne zkouset normalni hrnecek
draga
27. kvě 2010
brisalek já jsem kojila prcka v roce ráno a večer....pak jsme přešli na UM a to mu jaksi vydrželo 🙂 a Anička je ještě maličká počkej jak se naučí ryhcle pít ze všeho...u nás je problém s pitím jako takovým přesně jak psala berenika on se napije ze všeho ale jen takové doušky...a kamarádky synek ten vyžahne velkou sklenici za 5 vteřin 🙂)
brisalek
27. kvě 2010
ja jsem se snazila ji nejak naucit pit, ze az budou vedra, aby mela tektiny🙂🙂, ale ono to asi nebude potreba 😞.

S tou veceri ji asi necham byt a uvidim jak budeme v noci vstavat vic jak 6x asi ne 😉
beruska2x
27. kvě 2010
Sima se mi rozpil taky az docela dlouho, pije z flasky s membranou od Aquily nebo ze sklenicky ale to mu musim davat malinko nebo se zleje :-N
myslim ze az budou tepla tak zacnou sami mit potrebu vic tekutin.. taky hodne kupujeme melouna (to by sezral pulku naposezeni) a vubec stavnaty ovoce 😉
mominautor
27. kvě 2010
tak ja to kaslu...
Skusila sem tu polevku,dobrou bramborovou,mnam. A maly se sklebil jako kdybych mu davala kdo vi co (jako na tu krupici)
nakonec snedl asi pul porce-cca 100ml... je to uspech,ale stejne mizerne....
I pres den ji hodne spatne...
Budu verit ze to sou ty zuby a za chvili se to zase srovna.. jak dloho muze tohle nechutenstvi u rustu zubu trvat??
smajlik
27. kvě 2010
momin: my tohle máme cca od 14 měsíců taky a jako na houpačce - jeden den jí normálně, pak zase jako dneska - v půl šesté ráno 150 ml mlíka, do oběda vůbec nic (zkoušela jsem jogurt, přesnídávku), k obědu 8 lžiček normál jídla, pak spánek, odpo ve tři přesnídávka, v šest 150 ml kaše a večer v půl osmý před spaním 50 ml mlíka ... teď třeba bojkotuje obědy a to dopolední jídlo + večerní mléko. A zítra zase bude jíst třeba normálně nebo naopak bude odmítat třeba ranní mlíko ... dřív mě to hodně trápilo ale teď už to neřeším . Takže ano, chodí spát "hladová" - prostě když nechce, nechce. Ale snažím se jí pak dávat třeba když nechce mléko tak víc jogurtu a kaši, aby prostě měla dost vápníku i ovoce, když nechce přesnídávky zkouším banán ... improvizace je s naší Simonkou potřeba 😃. Ale nabízím max dvě varianty, a to jen když vidím že jí to jídlo prostě nechutná nebo že jí bolí zoubky a nechce ho kousat.
aleachim
27. kvě 2010
mom, hlavně dbej na to, aby měl dost tekutin a jídlo nehroť. Lucka takhle špatně jí už asi 3týdny. Nejdřív to byly zuby - vylezly jí stoličky a myslím, že si zvykla jíst míň, tak ji nenutím. Je spokojená, hodně teď pije, tak to neřeším. Když bude mít hlad, to ona se ozve a hlasitě😃.
marooshka
28. kvě 2010
ahoj momin, mě taky teď malej odmítal večeři, tak mu dávám mlíko, dávám teda Nutrilon, ale když ti UM nechce, zkus dát třeba kakao z normál. mlíka. To mu dávám ráno a moc mu chutná. Snažim se aby se víc najedl přes den a pak večer má jen to mlíko - asi tak 200 ml a to mu stačí. A to mu ho dávám už tak po 6. hodině a ráno snídá v 7.
Když spal nedávno u babičky, mlíko večer odmítl uplně a ona se s nim nechtěla prát, tak šel spát a spal celou noc a hlady se nevzbudil 🙂
Jinak u každýho jídla v židličce musí mít něco na hraní jinak nejí. Je to boj, musí se zabavit, ale ne hračkama. Dnes při obědě si hrál s krabičkou čaje, s leskem na rty, jindy s krabičkou od sýra, dózou na kafe a podobnýma parádama 😃
ined77
29. kvě 2010
momin 🙂 ...i já bych to tipla na zoubky,u nás je to teď podobné.klubou se 3 😞 .
k večeři dávám střídavě polévku a kaši.pečivo-chleba,rohlík...ani omylem.mléčko už také nechce pít,tak mám z toho kolikrát hrůzu,že musí být hladový :-N .když už odmítá téměř vše...většinou nepohrdne jogurtem...na večeři sice nic moc asi,ale aspoň něco :-N.
co se týče pití...i to je u nás trošku problém..jsou dny,kdy pije celkem dobře a z toho dá jen necelou lahvičku.. 😞 .má rád,když si ťukáme ''na zdraví'' :-N ..sice to možná na veřejnosti působí poněkud zváštně a může to vyvolat dojem ''veselé''rodinky 😃 ,ale občas to zafunguje a než všechny obejde,řádně se zavodní 😉 😃.
evinkaa
29. kvě 2010
U nás to je přesně jako u aleachim. Vylezly nám už 2 stoličky, teď leze třetí, dvojky dole teda malá zatím vůbec nemá, tak čekám, ale zatím nic. Snad se dotlačí. 😉 Malá mi skoro měsíc nechtěla vůbec jíst, takže vím, jak to je na nervy. Navíc mám doma v tomto věku pouze 8-mi kilového drobečka, takže o to to pro mě bylo víc stresující. Ale hlavně holky, vydržte. Radši prckům dejte něco, co mají rádi a ono se to fakt časem zlepší. Teď malá baští krásně, tak doufám, že se to projeví i na váze. Prodloužila si ale po obědě spaní, takže tím vynechá jednu svačinu. Teď momentálně spí asi od půl jedné, jsou skoro čtyři a pořád spí. Takže mi jí jen 4x denně, ale nenadělám nic. Mezi jídly jí ještě zkouším po trochách dávat mlíko. Moc ho taky nechce. S čajem jsme taky na štíru, to pití celkem prostě nic moc. :-| Když večer domítla jídlo, dostala jen mlíko a když ani to nechtěla, tak bohužel, šla spinkat hladová, ale vydržela až do rána, vstáváme asi tak kolem sedmé až osmé ráno.
kadlecova.misa
4. čer 2010
ahoj holky,jsme taky v klubu.. :-p Malá už mi odmítá skoro všechno...jediné,co ji ještě chutná je mlíko a brabory,kukuřičné křupky...čaj taky pije pěkně.Prsty v puse má..ale další zuby nevidím..myslíte,že to nechutenství je k zubům?? dřív nejedla zas nějak extra,ale jedla..ted jak vidí lžičku, je křik. 😢
crca
7. čer 2010
Mě už kolikrát kluk i holka udělali to,že nechtěli večer kaši,tak šli bez,kdyžtak se probudí..........,no neprobudili ani jednou a spali celou noc,zato ráno to byl fičák 😃
irasek
7. čer 2010
U nás se taky večeří dost dietně 😃 Pořád se snažím do něj něco nacpat, ale hlásí né né...jó, kdybych se takhle dokázala stravovat já x-)
malovani
8. čer 2010
Evi taky většinou nevečeří, nemá zájem, nenutím ji... Ráno to pak vždycky dožene... Nevidím v tom problém.
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další