Může jít spát bez večeře? Nevadí to?

momin
26. kvě 2010

Ahoj holky,tak myslim ze nazev tematu je celkem jasny...
Maly mi vcera zacal odmitat vecere. Do ted vecerek krupicku-te vcera zbastil 3 lzicky a nechtel,tak sme vytahla presnidavku a te snedl asi pulku..
Dneska sem skusila ovesnou kasicku a stjen jako vcera-3 lzicky a konec,tak sem zase vytahla sklenicku-snedl lzicku a nechtel...
Vzdycky sem si stala za tim ze kdyz nechce jist tak at proste neji..sni si to az bude mit hlad a nic jineho vymyslet nebudu.. jenze nevim co s tou noci... Nebude moc dlouho bez jidla? nevadi to nejak?
Lezou nam zuby tak premyslim jestli to nesouvisi,ale pres den basti normalne...
Pisnete nejaky nazor.. Dekuji... 😉

brisalek
27. kvě 2010

draga na to bych taky nekoukala at si kazdy rika co chce...🙂hlavne ze neco vypije, my asi 2 tydny pijeme konecne po zkouseni vseho mozneho z jedne babynova lahvicky, ale zatim za den tak 50-80ml...do te doby nechtela z niceho, protoze neumela z flasky sat, nikdy nechtela ani zadny dudlik, tak jsem statsna, ze se naucila tohle a at si z toho pije jak dlouho chce...i kdyz zacne zkouset normalni hrnecek

draga
27. kvě 2010

brisalek já jsem kojila prcka v roce ráno a večer....pak jsme přešli na UM a to mu jaksi vydrželo 🙂 a Anička je ještě maličká počkej jak se naučí ryhcle pít ze všeho...u nás je problém s pitím jako takovým přesně jak psala berenika on se napije ze všeho ale jen takové doušky...a kamarádky synek ten vyžahne velkou sklenici za 5 vteřin 🙂)

brisalek
27. kvě 2010

ja jsem se snazila ji nejak naucit pit, ze az budou vedra, aby mela tektiny🙂🙂, ale ono to asi nebude potreba ☹.

S tou veceri ji asi necham byt a uvidim jak budeme v noci vstavat vic jak 6x asi ne 😉

beruska2x
27. kvě 2010

Sima se mi rozpil taky az docela dlouho, pije z flasky s membranou od Aquily nebo ze sklenicky ale to mu musim davat malinko nebo se zleje 😅
myslim ze az budou tepla tak zacnou sami mit potrebu vic tekutin.. taky hodne kupujeme melouna (to by sezral pulku naposezeni) a vubec stavnaty ovoce 😉

momin
autor
27. kvě 2010

tak ja to kaslu...
Skusila sem tu polevku,dobrou bramborovou,mnam. A maly se sklebil jako kdybych mu davala kdo vi co (jako na tu krupici)
nakonec snedl asi pul porce-cca 100ml... je to uspech,ale stejne mizerne....
I pres den ji hodne spatne...
Budu verit ze to sou ty zuby a za chvili se to zase srovna.. jak dloho muze tohle nechutenstvi u rustu zubu trvat??

smajlik
27. kvě 2010

momin: my tohle máme cca od 14 měsíců taky a jako na houpačce - jeden den jí normálně, pak zase jako dneska - v půl šesté ráno 150 ml mlíka, do oběda vůbec nic (zkoušela jsem jogurt, přesnídávku), k obědu 8 lžiček normál jídla, pak spánek, odpo ve tři přesnídávka, v šest 150 ml kaše a večer v půl osmý před spaním 50 ml mlíka ... teď třeba bojkotuje obědy a to dopolední jídlo + večerní mléko. A zítra zase bude jíst třeba normálně nebo naopak bude odmítat třeba ranní mlíko ... dřív mě to hodně trápilo ale teď už to neřeším . Takže ano, chodí spát "hladová" - prostě když nechce, nechce. Ale snažím se jí pak dávat třeba když nechce mléko tak víc jogurtu a kaši, aby prostě měla dost vápníku i ovoce, když nechce přesnídávky zkouším banán ... improvizace je s naší Simonkou potřeba :D. Ale nabízím max dvě varianty, a to jen když vidím že jí to jídlo prostě nechutná nebo že jí bolí zoubky a nechce ho kousat.

aleachim
27. kvě 2010

mom, hlavně dbej na to, aby měl dost tekutin a jídlo nehroť. Lucka takhle špatně jí už asi 3týdny. Nejdřív to byly zuby - vylezly jí stoličky a myslím, že si zvykla jíst míň, tak ji nenutím. Je spokojená, hodně teď pije, tak to neřeším. Když bude mít hlad, to ona se ozve a hlasitě😀.

marooshka
28. kvě 2010

ahoj momin, mě taky teď malej odmítal večeři, tak mu dávám mlíko, dávám teda Nutrilon, ale když ti UM nechce, zkus dát třeba kakao z normál. mlíka. To mu dávám ráno a moc mu chutná. Snažim se aby se víc najedl přes den a pak večer má jen to mlíko - asi tak 200 ml a to mu stačí. A to mu ho dávám už tak po 6. hodině a ráno snídá v 7.
Když spal nedávno u babičky, mlíko večer odmítl uplně a ona se s nim nechtěla prát, tak šel spát a spal celou noc a hlady se nevzbudil 🙂
Jinak u každýho jídla v židličce musí mít něco na hraní jinak nejí. Je to boj, musí se zabavit, ale ne hračkama. Dnes při obědě si hrál s krabičkou čaje, s leskem na rty, jindy s krabičkou od sýra, dózou na kafe a podobnýma parádama 😀

ined77
29. kvě 2010

momin 🙂 ...i já bych to tipla na zoubky,u nás je to teď podobné.klubou se 3 ☹ .
k večeři dávám střídavě polévku a kaši.pečivo-chleba,rohlík...ani omylem.mléčko už také nechce pít,tak mám z toho kolikrát hrůzu,že musí být hladový 😅 .když už odmítá téměř vše...většinou nepohrdne jogurtem...na večeři sice nic moc asi,ale aspoň něco 😅.
co se týče pití...i to je u nás trošku problém..jsou dny,kdy pije celkem dobře a z toho dá jen necelou lahvičku.. ☹ .má rád,když si ťukáme ''na zdraví'' 😅 ..sice to možná na veřejnosti působí poněkud zváštně a může to vyvolat dojem ''veselé''rodinky 😀 ,ale občas to zafunguje a než všechny obejde,řádně se zavodní 😉 😀.

evinkaa
29. kvě 2010

U nás to je přesně jako u aleachim. Vylezly nám už 2 stoličky, teď leze třetí, dvojky dole teda malá zatím vůbec nemá, tak čekám, ale zatím nic. Snad se dotlačí. 😉 Malá mi skoro měsíc nechtěla vůbec jíst, takže vím, jak to je na nervy. Navíc mám doma v tomto věku pouze 8-mi kilového drobečka, takže o to to pro mě bylo víc stresující. Ale hlavně holky, vydržte. Radši prckům dejte něco, co mají rádi a ono se to fakt časem zlepší. Teď malá baští krásně, tak doufám, že se to projeví i na váze. Prodloužila si ale po obědě spaní, takže tím vynechá jednu svačinu. Teď momentálně spí asi od půl jedné, jsou skoro čtyři a pořád spí. Takže mi jí jen 4x denně, ale nenadělám nic. Mezi jídly jí ještě zkouším po trochách dávat mlíko. Moc ho taky nechce. S čajem jsme taky na štíru, to pití celkem prostě nic moc. 😒 Když večer domítla jídlo, dostala jen mlíko a když ani to nechtěla, tak bohužel, šla spinkat hladová, ale vydržela až do rána, vstáváme asi tak kolem sedmé až osmé ráno.

kadlecova.misa
4. čer 2010

ahoj holky,jsme taky v klubu.. 😝 Malá už mi odmítá skoro všechno...jediné,co ji ještě chutná je mlíko a brabory,kukuřičné křupky...čaj taky pije pěkně.Prsty v puse má..ale další zuby nevidím..myslíte,že to nechutenství je k zubům?? dřív nejedla zas nějak extra,ale jedla..ted jak vidí lžičku, je křik. 😢

crca
7. čer 2010

Mě už kolikrát kluk i holka udělali to,že nechtěli večer kaši,tak šli bez,kdyžtak se probudí..........,no neprobudili ani jednou a spali celou noc,zato ráno to byl fičák 😀

irasek
7. čer 2010

U nás se taky večeří dost dietně 😀 Pořád se snažím do něj něco nacpat, ale hlásí né né...jó, kdybych se takhle dokázala stravovat já 😵

malovani
8. čer 2010

Evi taky většinou nevečeří, nemá zájem, nenutím ji... Ráno to pak vždycky dožene... Nevidím v tom problém.