Nechce jíst ani pít. Poraďte, co dělat

aleachim
1. lis 2009

S mou 9měsíční dcerou nebyl do teď žádný problém, krásně jedla a v noci spala. Nyní se to ale nějak zlomilo, nejí skoro nic (včera např. jedla naposledy v 15h a pak až v noci), pořád pláče a v noci vyvádí. Jediné co si vezme je mateřské mléko, ale také ne vždy a hlavně se mi laktace téměř zastavila, takže to jí určitě nestačí. Myslela jsem, že by to mohlo souviset se zubama, ale žádný neroste, tak nevím. Začínám být zoufalá a nevím, co dělat, aby aspoň něco snědla. Jestli někdo máte obdobné zkušenosti, budu ráda za jakoukoliv radu.

rimmel
1. lis 2009

ja by som utekala k lekarovi...urcite to neni normalne 😕

soanpe
1. lis 2009

aleachim
tak tohle jsme měla s holkou po prázdninách
prodělala 6.nemoc (9m) a od té doby mi špatně jedla,budila se,usínala kolem 23.00hod, do toho průjem a nakonec se jí po 3 týdnech vyklubaly 3 zuby naráz 😲

veronika.m
1. lis 2009

so že ty taky nemůžeš spát nebo co?? 😀

iloha
2. lis 2009

jj, to by mohly být špičáky, u těch jsme měly něco podobného, akorát, že u nás ten nezájem o jídlo a pití trval skoro do teď (za pár 3 roky) 😒

aleachim
autor
2. lis 2009

holky díky moc, trochu jste mě uklidnily. Trochu se to zlepšilo, um vypije v pohodě, ale lžičku nechce ani vidět. Šahala jsem jí do pusinky a zdá se mi, že tam má jakoby bouličky (dole asi 4). Ona zatím nemá žádný zub, tak nevím jak to vypadá.