Nechce jíst jinak než z prsa. Máte tip?

blizenka1
19. únor 2009

Prosim o radu, mam vecer malo mlika, potrebovala bych dokrmit odstrikanym mlikem, ale mala odmita jakykoliv jiny zpusob krmeni nez prso.. zkouseli jsme pres prst strikackou, z lahvicky Avent.. nic nechce..a pláče.. nemate nejaky tip? Treba nekdo, komu taky nechtelo dite pit z lahvicky a pak objevil jinou lahvicku, kterou dite prijalo? Je to stresujici, vecer ma opravdu malo a ja nevim jak do ni dostat mlicko, ktery v noci kdyz uz mam dost, odstrikam.. Dekuju!!!

lucik585
25. kvě 2010

Dobrý den, máme takový problém tak jsem vás chtěla požádat o radu. Dcera ( 16 měsíců) nechce vůbec nic jíst, žádné kaše,příkrmy,smetánky,zeleninu, ovoce... vůbec nic vždy si dá třeba jen 2-3 lžičky a tím to končí. Celý den ovšem chodí a říká ňami ňami, je stále kojená, ale tahá tak 5 minut a stačí za 10 minut příjde zase a chce pít. Když jsem ji chtěla přestat kojit šíleně vyváděla. Pořád brečí a vzteká se. Už nevím co s ní. V noci moc nespí a chce pořád jen nosit a houpat. Kdyby jste měl někdo nějakou radu budu ráda.

misakri
25. kvě 2010

lucik ahojky.. 16měs dítě musí jíst něco jiného než jen mlíčko.. 😕 😕 .. je mi jasné, že to víš taky, jen se divím.. snad ti holky tady něco poradí.. jinak bych zkusila zajít k dr pro radu.. jak přibírá??? 😨

lucik585
26. kvě 2010

No po 14 dnech mi přibrala 14 dkg ale to jen díky tomu mléku, nechce mi ani sunary, kaše vůbec nic. Snažím se jí dávat všechno možné pro děti v tomhle věku, navíc má atopický exém. Opravdu mi nic nechce. A pí. dr. mi řekla buďte ráda, že chce pít mléko vaše. To bylo vše. :( ☹

kacena00
12. únor 2013

@baroco super, že by se našel jeden osvícený pediatr??? tak tomu moc fandím!