• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nechuť k jídlu při nemoci. Kdy se to vrátí do normálu?

23. října 2012 
Mám 9 měsíční mimčo, které onemocnělo a nechce moc jíst a někdy ani moc mlíčka. zajímalo by mě, zda máte podobnou zkušenost? a kdy se to vrátilo do normálu? děkuji
21. črc 2008 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
to sa netrap chore deticky nechcu moc papat ,ale treba strazit tekutiny hlavne pri teplote.
21. črc 2008 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
to je uplne normalne že mu nechuti papat,ved aj ty ked si chora sa nenapchavaš,tiko ma pravdu hlavne vela tekutin,to mu stači,moji tiež nechcu ked su chory a ked je teplo tak len polievky ovocie a jogurty a vela vela piju.ono sa to spravi ked bude zdrave babo
21. črc 2008 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
děkuju :wink: no snad se to spraví. ona když měla teplotky, tak se jí ani moc pít nechtělo, byl to někdy boj :frowning2: :unamused: ale ted už teplotky nemá. obědy trochu papá a večer kaši a jinak jen mlíko a to cca polovinu, jak normáně.
21. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
chut k jedlu pri chorobe...neexistuje...pit, pit a pit
21. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ajojj presne pit a pit nenutit k jidluu
21. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
máte ještě někdo nějakou zkušenost s malým mimčem-kojencem?
21. črc 2008 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Scalia: My měli asi v 10 měsících šestou nemoc, to jsou vysoký horečky - naštěstí jen tři dny. S jídlem jsem se nechytala ani omylem, Edík chtěl jen kojit, kojit, kojit - a protože má dítě při horečce žízeň, tak veškerej čas, co neprospal, vlastně jen dudlal prso. Jiný nápoje odmítal. No a taky se to přežilo, hlady ani žízní nepošel, jen moje prsa to krapet odskákaly :grinning:
21. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
môj 7-mesačný Martinko je momentálne chorý, má infekciu dýchacích ciest, bola aj teplota, kašle a má nátchu. zatiaľ je kojený a prikrmovaný ovocím, na obed polievkou, večer kašou, no a čo je chorý, tak úplne odmieta akékoľvek jedlo, čo mu podávam, dá si jednu lyžičku a dosť, tak som mu to prestala dávať a znova čisto kojím.
21. črc 2008 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vypadá to, že nemoc je na ústupu a dcerka je čilá a veselá jako nikdy. ale problém s jídlem trvá stále. Vám se to hned vrátilo do normálu?
22. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Obnovím tuto diskuzi, malý mi nechce jíst, má trochu rýmu a kašel. Včera v noci tak kašlal, až se mi po kojení poblinkal, dnes nechtěl polední příkrm. Po 3 lžičkách se začal dávit, kašlat, vyblinkal to a nic jiného už jsem do něj nedostala. Zkusila jsem mu uvařit čaj, ani ten nechce, vypadá to, že chce jen a jen MM. Ráno si dal trochu ovocné přesnídávky. Máte také takovou zkušenost, že by nechtěl jíst nic nebo zeleninu a maso a jedl by aspoň ovoce? Zlepšilo se to potom?
23. říj 2012 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@olusenka A je nějak nemocný? Malá měla bronchitidu, chrchlala a sípala. Moc jsem toho do ní taky nedostala a když se poblinkala, tak jsem jí už nic nervala. Potom měla jen svačinku (přesnídávku) a časem (dva dny) se to upravilo. Někdy mi to dělá, když je tam nějaký nedomixovaný kus..
23. říj 2012 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusew jak píšu, trochu rýma (měl ji už před 14 dny, teď méně), ale hlavně kašel. Možná se mu i bude klubat další zub, nevím. Už pár dní méně jí, dnes nesnědl k obědu fakt nic. Jakmile ho chytne kašel u jídla nebo po, blinká, ne-li přímo zvrací.
23. říj 2012 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
můj malej-10m.Měl před 14 dny zánět průdušek,taky sem tam zvracel a nechuť k jídlu měl taky :frowning2: .Někdy snědl jen pár lžiček,někdy nic.Hlavně chtěl nakojit-ještě,že můžu :slight_smile: Je to už dobrý,zase baští plné dávky :slight_smile: Jestli ti kašle,tak může být plný hlenu,proto nemusí mít hlad-chudáček :frowning2:
23. říj 2012 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek