Nepřibírá a nemohu přikrmovat. Co mám jěšte skusit?

henke
9. lis 2008

dobry den mam takovy problem,mam holcicku za par dni ji bude 6mesicu zastavila se na vaze nepribira jenom kojim doktorka mi rekla at zacnu prikrmovat ale cokoli maly dam zvraci ale gejziry upne ji to rozhodi zaludek jediny co zvladne je to mat.mliko ale pride mi naprosto spokojena raubiri vsechno teda na mat.mliku muzete mi nak poradit dekuji hanka

mkr
9. lis 2008

pokud zvrací tak bych to do ní necpala, co zkusit UM ale jestli si myslíš, že prospívá tak bych se s dr. třeba za týden domluvila na převážení

henke
autor
9. lis 2008

no prave chodim kazdy pa na prevezeni a vaha stoji

mkr
9. lis 2008

tak zkusit UM

dididi30
9. lis 2008

henke nestresuj, kojene deti sa niekedy vahou zastavia 😉 , ale ten prikm by bol potrebny......skus ryzovu kasu do mliecka 😉

radka.m.
9. lis 2008

henke-pokud ti holčička zvrací až tak moc,tak příkrm na pár dní vysad a začni jenom kojit.um se nedoporučuje dávat a obzvlášt,když jste vydrželi plně kojit celých šest měsíců.raději zkrat intervaly mezi kojením aq při každém kojení se snaž vystřídat obě prsa.za pár dní zkus znovu pomalu začít dávat příkrm.první dny bohatě stačí pár lžiček.kojené děti nemusí vždy přibírat stejnoměrně,tím spíš,že vám je kolem šestého měsíce a nejspíš procházíte růstovým spurtem,jeden pokles na váze neznamená,aby jsi hned začala dokrm um,proto ti tvá doktorka doporučila začít zavádět příkrm.ono to chce trpělivost,je to pro ně nová chut a žaludeček to nemusí hned strávit,tak vydž,na pár dní ten příkrm vysad a pak začni znovu od začátku.

mkr
9. lis 2008

já bych moc nekašovala, třeba naší malý kaše nedělají dobře je po nich nafouknutá, ale to je asi individuální

henke
autor
9. lis 2008

no jenze nasi maly chutna skoro vsechno ale dneska snedla jen dve lzicky prave ty ryzovy kase a jak to dopadlo ,nestresuju protoze vidim ze mala je v pohode to jen doktorka no ze na me pak kouka jak kdyz ji sidim 😉 smakuje ji jablicko banan po tom ani nezvraci ale kasi polivky ☹

slunicko552
9. lis 2008

Já myslím,že pokud na váze stojí a nehubne,tak taky jen kojila,snažila se častěji a jestli by se to nezměnilo,tak to zkusila později.

mkr
9. lis 2008

henke tak ji dávej ovoce v tom jsou taky živiny, už sama víš co je nejlepší, oni to moc nafukují

henke
autor
9. lis 2008

ja si myslim ze bude na mliku a pak zacne jist rovnou rizky 🙂

dididi30
9. lis 2008

mrk, skus teda nieco poriesti s lekarkou, lebo to nase mudrovanie asi nepomoze 😒 ale umele ak kojis nedavaj , naco 😉 s prikmami mozes zacat aj neskor, ved sa nic nestane...a skus s 1-2 lyzickami, nie hned celu misku 😉

henke
autor
9. lis 2008

no dneska mela dve lzicky a jak to dopadlo,ted se pokakla a smrdi celej byt 🙂 jak pukavec

dididi30
9. lis 2008

henke davaj jej to co chuti a skus medzi to zamiesat to ostatne
ja som v anglicku a tu mi lekarka vravela,ze ak mu nieco nebude chutit , tak to mam zakryt inou chutou 😉 trebars jabko ,zemiak a mrkva 😉 mrkva malemu nechuti ale ak mu to takto zmiesam tak hej 😉 abo mrvka a zemiak, mrkva zemiak spenat.....a tak 😉 tu su za to,ze chute sa maju kombinovat, ani nenajdes vyzivu cisto len mrkovu ci jabkovu 😕

henke
autor
9. lis 2008

samotnou mrkev mi taky neji ale kvetak ji smakoval ale ja se bojim ze pak vzdycky zacne zase blinkat chudera moje

dididi30
9. lis 2008

henke pomalicky, casu dost, vsade pise 1-2 lyzicky denne 😉 alebo kazdy druhy den 🙂