Roční mimčo odmítá domácí stravu

simona2103
2. dub 2018

Mimco 1 rok, moc mi nechce jist domácí jídla, nechápu co do těch sklenícek dávají-to chutná.
Jak to řešíte?

zelenaesmolda
2. dub 2018

zkusila bych ho obalamutit,dat mu domaci stravu do te sklenicky jestli to pozna 🙂

simona2103
autor
2. dub 2018

@zelenaesmolda to jsem zkoušela a pozna

market1512
2. dub 2018

To znam, u nas to bylo uplne stejne. Zacalo se to lamat po 15m, ale chlapecek byl vzdy velmi spatny jedlik a zustalo mu to, ma cerstve 3 roky a ji jen par jidel dokola, nesnasi zmenu, nerad ochutnava nove jidlo, nelze u neho improvizovat, podiva se treba na obal jogurtu a kdyz tam neni jahoda, zavrti hlavou, ze to nechce.. tohle ma po me 😀 Snad se to u vas zlomi, protoze je to boj ☹

mku
2. dub 2018

Mela jsem u dcery to same, dokud nezacala jist to co my (vc okoreneni) tak jedla jen kupovane sklenicky. Syn to ma ted stejne... neresim to, sklenicky kupuju a aspon zatim nemusim tak resit pred den vareni a varim jen vecere (dcera uz ma obedy ve skole).

horymili
2. dub 2018

@simona2103 stolujte spolecne jako rodina, pri vareni pridejte nejake koreni...tymian, oregano,saturejka, kmin,petrzelka, bazalka...u nas to pomohlo...a kdyz mu date neco do ruky tak to ji nebo aspon ozuzlava (kurka chleba, kukuricna krupka,testovina,okurka,syr- gouda nebo mozarella...atd, inspirace tu http://www.jidlodotlapky.cz)