Odmítá jíst v 5,5 měsících. Máte zkušenost?

tacnek
21. čer 2011

mám 5,5měsíční holčičku a začala uplně stávkovat s jídlem,od narození je na um,od ukončeného 4.příkrmy(zeleninka ted už ji ovoce) všechno bylo v pohodě do minulého týdne, přestala uplně pít mlíčko a lžičku už ted taky nechce, vyzkoušela jsem jiné mlíka,snad už všechny co jsou, jiné lahve...nechtěla ani pít cokoliv jiného to jsme naštěstí překonali bylinkový čaj vypije,ale jinak je to hrozný do ní něco dostat.Doktorka mi řekla at mlíko nahradím jogurtem s ovocem a nebo žervé smíchané s mlíkem,ale všechno plive a dáví se...jestli do ní dostanu 500ml tekutin i s jídlem za den je to moc,nemáte někdo podobnou zkušenost??

ffiinnkkaa
21. čer 2011

Jaké máte UM?

tacnek
autor
21. čer 2011

měli jsme nutrilon,pak jsme měli bebilon

ffiinnkkaa
21. čer 2011

@tacnek A co mu už dát od ukončeného 6 měsíce? Malý mi tak začal bojkotovat na konci třetího měsíce...tak jsem mu koupila od ukončeného 4 měsíce a zase začal baštit.

tacnek
autor
21. čer 2011

to zkusím,děkuji, problém je trošku že jak jí dám flašku k puse hned začne bojovat ani neochutná,napadli mě taky zoubky ale nevím jestli jsou až takovéhle reakce a na dásních nic necítím

ffiinnkkaa
21. čer 2011

@tacnek Myslím jsi, že to přejde..že to je jen takové období

tacnek
autor
21. čer 2011

díky za podporu, už jsem z toho na prášky 😒

ktr
21. čer 2011

@tacnek ahoj,my měli stejný problém asi od 3 měsíců ☹ tak jsem krmila vždycky v polospánku ,to si mlíko vzal ;jinak nenut,ona hlad dostane a když ne mlíko tak příkrm si nakonec vezme 🙂 pokud budeš nutit,tak to bude ještě horší a zatvrdí se.My nejedlíka máme doma a je to opravdu o nervy.....

liliz
7. črc 2011

Ahoj. Mám úplně stejný problém. Malý do 5 měsíců papal docela v pohodě, i když toho taky nijak moc nevypil (tak kolem 740). Od dvou týdnů je na UM, máme bebu HA. Jak přešlo 5 měsíců, tak konec, bojuju s ním už 4 dny a jsem zralá na Bohnice, Když vypije za den 420, tak jsem šťastná jak blecha, zkusila jsem i mléko vyměnit, trochu to pomohlo, ale moc ne, zeleninku moc nechce, už vážně nevím co s ním, je to peklo.