Odmítá mi ovoce, co dělat?

bohmici
20. črc 2012

Ahoj maminky chci se zeptat mám 6 měsíčního chlapečka a odmítá mi papat ovoce, ale když mu dám přesnídávku tak ji papa. Co dělat? ☹

jankadudova
20. črc 2012

Nic 😉 doprej mu presnidavky, vzdyt to nevadi. Casem, az bude mit par zoubku si treba da. Stejne ho nedonutis, u nas presnidavky frci s oblibou porad.

anien
20. črc 2012

Dej tomu čas, zkus to třeba za 2 týdny nebo za měsíc 🙂

pehaka
20. črc 2012

můj tříletej syn odmítá skoro všechno....🙂 a taky žije co je ovoce ani neví, protože to on prostě nepapá jsem ráda ,když si jednou týdně veme kousek jablíček a nebo hrozýnek hrozna 😉 vůbec s jídlem je to boj!! takže néé všechny děti mají100% apetit a radím vytrvat a zkoušet já zkouším dodnes.... 😉

aljuska
20. črc 2012

nic nedělat 🙂 je super, že ti jí ovoce aspoň v přesnídávkách, některé děti nejí ani to 😉 Syn nechtěl ovoce a zeleninu v syrovém stavu tak do roka vůbec, potom roce si občas vzal jablko, no a cca po tom roce a půl se to zlomilo a začal sám jíst jablka, hrozno, nektarinky, meruňky, meloun, papriku, okurku . . .
A jinak přesnídávky má rád taky pořád. Takže bych mu dávala přesnídávky, stejně je ještě malý a jestli nemá zoubky špatně se mu to jí - syn nechtěl jíst kousky hodně dlouho, nadavovalo ho to. A občas mu zkus nabídnou ovoce i v syrovém stavu 😉 On na to časem přijde a sní to 😉