• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Odmítá mléko, ale příkrmy jí. Tabulky jsou nesmysl

16. května 2011 
@alena36 U nás je to úplně stejně, skončí krmení a nepláčeme... aspoň že tak.
1. kvě 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alena36 tohle naštěstí neznám... Máš pravdu,že když je takový 'jedlík',tak Ti nezbývá nic jiného než se s tím poprat, ale i tak...
Jinak jen malinká rada- Pribináček rozhodně ne, kdyžtak Lipánek-není zdaleka tak umělý jak ten prvně zmíněný :wink:
1. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Daník spapal 60 g bramborové kašičky, není to sice plná dávka, ale nenutila jsem mu to, aby k tomu nezískal odpor, vše postupně, zbytek mu dám večer
2. kvě 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivarei mám dotaz, kolik té kaše musím dát, aby mi to nahradilo jedno noční kojení, tolik mi toho asi nesní....
2. kvě 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alena36 Někde bylo uvedeno, že 80 g by mělo v pohodě nahradit jednu mléčnou dávku. Když někam jedeme, tak kupuju příkrm Hami - mrkev, brambory, hovězí - balení 125 g/100 g obsahuje přibližně 81 kcal (100 ml našeho Neocate obsahuje 71 kcal, Nutrilon o něco míň).
2. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivarei my maso zatm nedáváme a ještě nám nebylo 5.měsíců (bude 12.5.), a ty bramborozeeninové příkrmy tak kalorické nejsou :frowning2: :frowning2:
3. kvě 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivarei no dneska mladej exceloval, ve 4 ráno si nevzal nic a v osm taky nic (jestli 20 ml lze považovat za něco), takže jsem do něj lila 120 stříkačkou.....on je línej tahat či co, netuším
5. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alena36 Ach jo, už aby byli větší... to ať si pak jedí klidně jídla z KFC, hlavně, že něco :pensive: .

A papá v polospánku? Zkusila bych ho nakrmit, až usne. Nám to u Aničky občas funguje.
5. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivarei no o půlnoci si vytáh 120, ale nemí spát moc, to zas netahá vůbec :grinning: :grinning: :grinning: Potřebovala bych na něj ladičku :grinning: :grinning: :grinning: . No KFC zrovna si ne, ale až mu vrazím do ruky rohlík, koupím jogurt a tak, to bude žůžo. Takže teď jsme s kojením a Nutrošem tak 50 na 50, protože ve 4 ráno 120 fakt neodsaju
5. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alena36 S tím KFC jsem to myslela obrazně, prostě se těším, až budou mít sami hlad :slight_smile:. Adámek papá nádherně a je to fakt pohoda, maminky, kterým děti papají normálně, si tohle nedokážou představit. Kolikrát denně Daneček papá?
5. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivarei no 6x po 4 hodinách, v poledne má 60 g příkrmu + tak 60 mokojím nebo docpu stříkačkou a večer to zkouším obdobně, zybtek od oběda + 60 dokojit. Už se těším na zařazení ovocných přesnídávek
5. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivarei malej mi teď zbaštil 110 g bramborový kašičky s UM, já nevěřím !!!!
5. kvě 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivarei tak jak papáte? U nás je to s tím mlíkem furt špatný, příkrmy baští jakž takž, jak kdy, někdy jsem z něho na prášky :frowning2: :frowning2:
16. kvě 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek