Prečo mi nechce jesť 4 mesačná dcerka?

em_ka
27. led 2011

Potrebujem vasu radu baby. Moja dcerka este pred mesiacom krasne papala, 130-160ml UM 5x denne, v noci spala 8 az 9 hod. Pred mesiacom dostala povinne ockovanie, mala potom trosku vyssiu teplotu a po ockovani 3 dni skoro nic nejedla. Potom sa to zlepsilo, ale len trosku. Viac ako 100-110ml vypit nechcela. teraz, po mesiaci uz sme tam, ze viac ako 50ml pit nechce. Skusala som rozne flasky, savicky, mlieka, polohy, mliecko za tepla i za studena a nic. Vypije tych 50ml a jazykom tlaci von dudlik a place. Raz z toho, ze ju drzim, raz z toho ze ma hlad. Vratim jej do pusinky dudlik, nacucne si a zase to vyplivne. Ma hlad ale jest nechce. Prdiky ma, bolave brusko nikdy nemala. V noci sa zobudi 2-3x a v polospanku vypije 160ml. Som bezradna.

muriella
27. led 2011

A na váze normálně přibývá? co ti k tomu řekla doktorka? jestli jsi u ní nebyla tak jí alespoň cinkni a pověz jí to...ale můžou to být i zoubky.. 😒

ivuska027
27. led 2011

nema v ustockach nejaku infekciu, aftu, ranku alebo zapal? Nieco ,co by si mozno nepozorovala? 😕

cuttysark
27. led 2011

mozno je to len bojkot, deti zvyknu bojkotovat papanie, ci uz kojenie alebo flasku, alebo aj prikrmy, tym si teraz prechadzame. Tak snad to prejde......

ivarei
27. led 2011

Kéž bych uměla poradit... my tím peklem procházíme už několik měsíců (více u mě ve fotoblogu). Doporučuju diskusi "Malé miminko".

meo
27. led 2011

tak zkus jiné mléko, já jsem zjistila, že mojí malý třeba nechutná Nutrilon, a papá krásně Sunar nebo Hami

eslinka2
16. bře 2016

Dobrý Večer 🙂 .Chtěla bych se poradit 🙂 mám chlapečka ted má 21 měsíců. Mám problém že nechce normálně jíst jak by měl v jeho věku.On co jí je rohlíky chleba jogurty termix to je za celej den vše co on sní jinak nic.Když místo termixu dala polívku vývar tak to dal do pusinky v zápětí to vše vyplival byla u doktorky že nic nejí krom pečiva jogurtu vše co je na sladko jen mi řekla mu mám dát co chce jest se to upraví pořád je to stejné už tři měsíce se nic nezměnilo i když mu to jídlo vnutila tak má zachvat jak se přiblížím k němu mu dám maso omáčku začně se ztekat histerický záchvat vyzkoušela jsem vše nic nezabírá jsem zoufalá nevím co sním dělat poradí někdo?pište na email můj. Děkuji 😉