Proč nechce 2měsíční dítě jíst?

lucijenkaa
22. zář 2013

Ahoj holky,moje mala(2mesice) nechce jist,uz od narozeni da se rict.Kojila sem jen 14 dni pak presla na UM.Ale vzdycky se mi u toho krouti,place,haze rucickama,mleko sme zmenily,bereme na predpis probiotika.Uz tri dudliky na flasce sme vymenily,cim to mue byt?prosim o radu

atrami
22. zář 2013

Neviem, prečo si prešla na UM, to asi teraz jedno. UM je ťažšie, ťažšie stráviteľné. Skús kŕmiť zo začiatku s prestávkami a v menších dávkach a postupne dávky zvyšovať. Ja som pri 1. synovi tiež prešla z MM na UM, mali sme tento istý problém. Odmietal flašu. Pomohlo nám keď som malého uspala a až potom sa napil. Je to dosť namáhavé, ale iné nám nepomohlo.

roseross
23. zář 2013

Ahoj malá ma 5 mesicu a od narozeni taky neji, mléko jsem odstrikavala do 2 mesicu, pak uz jen nutrilon, v porodnici nam nastavily krmeni po 3hod, pak jsme vynechali nocni. O jidlo se nehlasi, ted uz kdyz vidi flasku tak place, po trech hodinach do ni rozhodne nic nedostanu. Vzhledem k tomu ze jste mladsi zkusila bych anirefluxni mléko, masaz bricha a vydrzet, treba budete mit vetsi stesti nez my.. Ja jdu hledat inspiraci do dalších diskuzi, protoze uz jsem nestastna nebo si zalozim taky vlastni diskuzi..

market01
14. lis 2013

Ahoj holky, nase dcerka ma dneska osm tydnu, jsme plne na um. Pribirame celkem normalne, ale problem je v tom, ze mala nechce pit vetsi mnozstvi. Na jedno krmeni stahne tak 90 ml a to jeste kdyz se zadari. Ted posledni dva tydny jidlo vylozene sabotuje, nechce si vypit vic nez 60 ml, chce krmit co hodinu, u toho se vzteka a vzpouzi, je uplakana, protivna, pres den nespi, smidli si rukama po hlavicce, haze sebou v postylce, cely den v podstate prorve, o noci radeji nemluvim, mate prosim zkusenosti, co by se s tim dalo delat, jestli to prejde, jsem uz z toho zoufala, mam i strach s ni nekam jit z obavy, ze to proplace. Prdiky ji moc netrapi, uzivame infacol a kaka i 3-4x za den.