Syn málo jí i pije. Jak to mám řešit?

doubie
3. říj 2008

Ahojky, hledala jsem téma, kde by probíhala aktuální diskuse a zatím ho nenašla, tak se omlouvám zda tu někdě běží. Mám témeř 9 měsíčního kloučka a máme problém s papáním a pitím. Stačí mu malé množství jídla a mlíka vypije taky málo, takže se mu ho snažím pořád nabízet, a to mi pak zase nepije už nic jinýho - vodu, čaj. Do 6. měsíce byl kojený, teď už jsme na UM. Máte někdo podobný problém a jak ho řešíte?
Náš denní ržim je asi takový: Kolem 6.-7. h do 150 ml mléka víc ani ťuk, kolem 10 h jogurt activia, kolem 13h maso zelenina 120 ml, kolem 16-17 h ovocná přesnídavka cca. 120 ml, kolem 19h kaše cca. 120 ml a mlíko v postýlce (spíš na žízeň). Mezitím když jde spát přes den mu dávám taky mlíko, někdy si docela dá někdy ne a po probuzení taky mlíko, ale to už pak nechce čaj. Tak někdy dám jen čaj, ale říkám si když tak málo jí, tak je pak dobrá každá kapka mlíka. 😕

drao
16. led 2013

@doubie přesně jak píše kalo : nedělej si s tím starosti. Moje malá má 20 měsíců a kolikrát nesní ani to co vy a je v pořádku, nemá žádný zdravotní problém a netrpí hlady. Prostě jí stačí míň, znám hodně takových dětí 🙂

drao
16. led 2013

@zdenca6 tak to bych viděla na konzultaci s lékařem. Možná vám udělá nějaké testy na alergie a podobně. Pokud ubírá na váze, něco je určitě špatně. Neváhej a šup k lékaři, určitě se to vyřeší 🙂

zdenca6
17. led 2013

drao tak jsme nakonec zkončili v nemocnici, malej dostal kapačku a nakone zjistili spalovou anginu tak jsem zkončili na infrkčnim, už jsme doma pustili nas těsne před vanoci a už je zase vše v pořadku