Syn nechce mlíko. Co mám dělat?

davulinek
20. lis 2008

ahojte maminy,uz jsem zoufala,malej mi nechce pit mliko-zadny.Zkousela jsem ruzne znacky,ale proste kdyz mu ho nabidnu,tak zacne strasne rvat a vztekat se!Kdyz mu nabidnu caj,tak bez problemu taha,ale jakmile to vymenim za mliko,tak to je konec a zase rvani!Stejne je to i s kasama,tam tez citi to mliko a nechce.Kdyz zaspi,tak mu ho dam,tak vypije,ale jinak ne!Nemate najaka z vas zkusenost,nebo jak malyho oblbnout,aby si ho vzal?Ja uz z toho mam nervy v kyblu.Nechala jsem ho i vyhladnout,ale proste nic!Budu vdecna za kazdou radu a taky prosim adminy,aby mi nezamykali temu,ja uz nejsem schopna neco hledat!Moc dekuji!!!!

sisstin
20. lis 2008

davulinek: tak to je prekérka..u nás to bylo to samý...ale až od 7-8měsíce, kdy se to mlíko už dá nahradit 😔 máte 4m, začni přikrmovat...a postupně mlíko odbourávej..bude to ale morda..vím, co to je krmi z flašky hodinu.. a dítě vypije za tu dobu 20ml 😖

radka.m.
20. lis 2008

davulínek-je to normální u spousta dětí,že začnou bojkotovat mléko,at už um,nebo mm.určitě ti malý spí vícekrát za den,takže bych mu dala flašku s mlíkem pokaždý,když bude spát a pokud ti chodí spát třeba kolem šesté,sedmé,tak bych mu ještě třeba kolem deváté,jedenácté dala ještě flašku,než by jsi šla spát.mně malý taky bojkotoval kojení,takže jsem odsávala a dávala mu to ze spaní z flašky.ještě,že ti pije mlíko alespon ze spaní,některé děti nechtějí ani ze spaní.máte 4měsíce,tak to je pro vás mléko ještě dost důležité,takže mu ho určitě dávej kdykoliv bude spát a postupně bych začala s příkrmy,jak píše siss.

sisstin
20. lis 2008

radka.m: já vyzkoušela všechny možné značky UM, dávat flašku ve spánku a podobně...ale proste neeee 😖 jinak kaše a mlíčné příkrmy sní..ale mlíko z flašky nedá, ani kdybych se rozkrájela 😖

radka.m.
20. lis 2008

tak to jsi asi byla zrovna ty,kdo tehdy psal,že dítě nechce mlíko ani ze spaní,proto jsem napsala,že davulínek má výhodu,že ji prcek chce to mlíko alespon ze spaní.my jsme teda naštěstí taky při bojkotu ze spaní to mlíko chtěli.

davulinek
autor
20. lis 2008

sisstin
radka.m.
diky holky,jeste,ze spi a to dost casto,takze ze spani davam,ale toho rvu,co to predtim doprovazi,kdyz ho stejne potom vypije,fakt nechapu ☹ !Uz jsem zacala s prikrmama,ale je vic na nem,nez v nem 😅,ale to se doufam casem podda.Asi to vypada na zuby,protoze by si uzral ruky a vssechno,co se mu do tech rucek dostane je hned v pusine a kouse a kouse.Ale,ze to prislo z niceho nic,krasne pil a 2 den je to se rvanim!

sisstin
20. lis 2008

davulinek: tak jestli jinak mlíčko měl rád..tak je to třeba fakt přechodný..já do něj to mlíko musela rvát od narození 😒

davulinek
autor
20. lis 2008

sisstin:tak ja myslim,ze mel rad.Pil mi normalne 120,150ml a ted u toho rve a kdyz se normalne chytne,coz je tak akorat v noci,kdyz se mi vzbudi,tak je takovej oblbnutej,tak mi stezi vypije 100 a pres den je to bida uplna!Doufam,ze je to spatny obdobi a bude to zachvilu dobry,jinak z toho asi zblaznim!

ewuli
20. lis 2008

tak u nás je to stejný a to už od 4. měsíce.Pije mlíko taky jen když spí.Už mu bude 8 měsíců a je to pořád stejné.jen teď už spí přes den jen jednou a to asi tak 2 hod.Dohánim to hlavně večer a brzy ráno když je ještě ospalý.A nebo ho vezmu a udrncám v autě.to zabere vždycky 🙂 Ze začátku jsem z toho byla taky hrozně zoufalá.