Vadí, když 7mi měsíční mimčo nechce pít umělé mlíčko?

lidunka1981
14. únor 2010

Ahoj tak otázku jsem položila už v názvu tématu. Malá pije ráno a večer mlíčko. Vždy udělám 210 avypije tak 60. Trvá to teď asi dva dny. Nevím co s tím. Děkuji za odpovědi.

bella.cullen.
14. únor 2010

ahojky můj malý taky nepije mlíko od 5. měs. ☹ a starší dcera taky nepila od 4. měs a na 10. měs začala, malýmu dávám kaše, jogurty, lipánky...mrzí mě to ale ani kapku do něj nedostanu

pipos
14. únor 2010

já měla to samý jednou se vzbudila asi taky tak v sedmym měsíci a mlíko už si nevzala ani náhodou

andykov
14. únor 2010

taky mi nechce pít, v noci vypije tak 80ml a ráno už tak 10ml.. ale je to její neochota pít z láhve, pokud jí to začnu dávat lžičkou nebo stříkačkou, tak je to v poho, ale to je zase na dlouho, takže mlíka má denně 200ml, 150ml kaše lžičkou a 150g jogurtu, tak snad to stačí tak..

lidunka1981
autor
14. únor 2010

Tak vidím že to není jen u nás 😅 A myslíte že třeba banánovej sunar by to nezměnil?? Máme teď HAMI 2.

bella.cullen.
14. únor 2010

my ho máme taky a stejně ho nechce ale když mu do něj nasypu kaši tak to sní...ale třeba vám pomůže

simi.w
14. únor 2010

Měli jsme stejný problém, akorát trochu později.....malou jsem přestala kojit něco po roce a odmítala UM, tak jsem začala dělat kaši z UM a tu snědla vždy bez problémů.
Kupovala jsem kaše obilné, které se připravují s vodou nebo mlékem a chutnaly

lidunka, jak píše bella, zkus udělat UM a přisypat trochu kaše, ne moc husté, možná to bude mít úspěch 🙂

simi.w
14. únor 2010

Ještě jsem si vzpomněla, že mi kamarádka říkala, že její malá taky nechtěla pít UM, tak zkusila koupit už hotové Mlíčko s kaší, prodává se to po dvou v tetra packu po 250 ml a to mělo úspěch, takže jsem taky vyzkoušela koupit a u nás taky šmakovalo, je to od ukončeného šestého měsíce, vyrábí Hami, Nestlé a ještě někdo, nevýhodou je cena, kolem 50tikorun za dvě mlíčka, takže každý den jedno vyjde dost draho. 😒

momin
15. únor 2010

lidunko a zkousela si z Um delat kasicku? nebo dat s tema detskyma susenkama?
My to takhle resime od 9 mesicu.. maly taky samotne to mlicko nechce...
S trim bananovym me to po pravde vubec nenapalo..a vypada to jako dobry napad.. tak vyzkousej... 😉